Rekreační domy u moře
Rekreační domy v Alpách
Ubytování v Řecku

ubytování v soukromí nejen v Itálii a Chorvatsku, rekreační domy, rekreační chaty

RekreacniDomy.cz
Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...
Volejte zdarma: 800 400 484 | 7 dní v týdnu 9:00 - 20:00 hod

Rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány k pronájmu v Čechách a Evropě

Rekreační apartmány a domy - vyhledejte vaše ubytování a rezervujte on-line:
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
AlbánieBelgieBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FinskoFrancieHolandsko
ChorvatskoIslandItálie
KyprLucemburskoMaďarsko
NěmeckoNorskoPolsko
PortugalskoRakouskoŘecko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanělskoŠvédskoŠvýcarsko
Turecko

Nabídka

Hledání podle kódu domu

Akce & Novinky

Zahájení prodeje sezóny 2017
Zahájili jsme prodej ubytování rekreačních domů na letní sezónu 2017. Již dnes je mož... více>
Plánovač trasy na cestu k rekreačnímu domu
U každého rekreačního domu máte nyní možnost spočítat si s plánovačem trasy dobu jí... více>

Přihlášení uživatele

Zapomněl jsem heslo
Nová registrace

Otázky a rezervace

Volejte zdarma - 800400484

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte výhodné cestovní pojištění online.
siux

Sněhové zpravodajství v ČR

Denně aktualizované sněhové zpravodajství o stavu sněhu na českých horách


Sněhové zpravodajství o stavu sněhu na českých horách, které je u nás denně aktualizováno, poskytuje komplexní informace o nejvýznamnějších lyžařských areálech. V rámci sněhového zpravodajství můžete sledovat hustotu sněhových srážek, teplotu a typ sněhové pokrývky. Dále sněhové zpravodajství udává informace o běžeckých tratích, které využijete, budete-li chtít vyrazit například na běžky.


Detailní informace můžete sledovat o následujících ski areálech v České republice: sněhové zpravodajství Jeseníky, sněhové zpravodajství Beskydy, sněhové zpravodajství Jizerské hory, sněhové zpravodajství Králický sněžník, sněhové zpravodajství Krušné hory, sněhové zpravodajství Krkonoše a sněhové zpravodajstvíŠumava.

Jeseníky jsou v zimě často vyhledávaným turistickým místem. Pohoří Jeseníků se člení na Hrubý a Nízký Jeseník. Jeseníky jako takové skýtají mnohé možnosti pro lyžařské vyžití. Náš server poskytuje informace o ski areálu na Pradědu, který nese jméno Figur.  Praděd se nazývá moravským ledovcem a můžeme zde nalézt sjezdové dráhy nejvyšší kvality.

Beskydy leží na východní Moravě a jsou členěné na Moravskoslezské Beskydy, Slezské Beskydy, Vsetínské vrchy, Javorníky a Štramberskou pahorkatinu.  Významná lyžařská centra jsou Poustevny, Bílá, Malenovice, Kohútka a Nový Hrozenkov. My přinášíme sněhové zpravodajství z velmi oblíbeného střediska Rališka, kde jsou pro lyžování výborné podmínky.

Krušné hory se pyšní významnými lyžařskými areály, mezi které patří Jáchymov, Boží Dar, Klínovec a Plešivec. Na své si přijdou milovníci sjezdového lyžování i běžeckých tratí, o kterých náš server denně aktualizuje informace. Chcete-li na zimní dovolenou, sledujte naše sněhové zpravodajství, které se věnuje stavu sněhové pokrývky na Klínovci a Božím Daru.

Králický sněžník se řadí mezi národní přírodní rezervace. Nejvyhledávanější lyžařskou lokalitou je Dolní Morava, kde můžete nalézt sjezdovky všech typů úrovní a příjemné ubytování.

Šumava je národním parkem a chráněnou krajinnou oblastí. Místa, která patří mezi lyžařské ráje, jsou: Špičák, Železná Ruda, Zadov, Stachy a Kvilda. Šumava je proslavená perfektní úrovní běžeckých tras a nádhernou krajinou kolem. Délka běžeckých tratí dosahuje úctyhodných 450 km.

Krkonoše se pyšní nejvyšším bodem v České republice. Je jím Sněžka se svou úctyhodnou výškou 1602 metrů. Krkonošské lokality, které svou úžasnou scenérií k lyžování přímo vybízejí, jsou například Harrachov, Špindlerův Mlýn a Pec pod Sněžkou. V Krkonoších najdete lyžařské podmínky světové kvality. O perfektní zázemí pro lyžování se rádi postarají v následujících ski areálech, o kterých přinášíme denně aktualizované informace: Medvědín, Svatý Petr, Velká Úpa a Mladé Buky.

Jizerské hory se nacházejí na severu České republiky. Nejvyšší horou Jizerských hor je Smrk. Jizerské hory a přiléhající Ještědský hřeben jsou vyhledávaným místem pro běžecké tratě, ale také sjezdové lyžování. Oblíbeným střediskem je ski areál Černá, Jizerka a Tanvaldský Špičák.

Domy s bazénem

Ubytování v rekreačních domech s bazénem
Gislaved
Osob: 10
Stighult/Hamneda
Osob: 8
Motala
Osob: 12
Hestra
Osob: 14

Last minute nabídky

Last minute rekreační domy
Hejlsminde
27.11.2016 - 02.12.2016
9.604 Kč
Jegum Ferieland
15.11.2016 - 19.11.2016
11.576 Kč
Kvie Sø
04.12.2016 - 22.12.2016
7.541 Kč
Udsholt Strand
11.12.2016 - 14.12.2016
7.082 Kč
Oresi