Rekreační domy u moře
Rekreační domy v Alpách
Ubytování v Řecku

ubytování v soukromí nejen v Itálii a Chorvatsku, rekreační domy, rekreační chaty

RekreacniDomy.cz
Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...
Volejte zdarma: 800 400 484 | 7 dní v týdnu 9:00 - 20:00 hod

Rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány k pronájmu v Čechách a Evropě

Rekreační apartmány a domy - vyhledejte vaše ubytování a rezervujte on-line:
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
AlbánieBelgieBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FinskoFrancieHolandsko
ChorvatskoIslandItálie
KyprLucemburskoMaďarsko
NěmeckoNorskoPolsko
PortugalskoRakouskoŘecko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanělskoŠvédskoŠvýcarsko
Turecko

Nabídka

Hledání podle kódu domu

Akce & Novinky

Zahájení prodeje sezóny 2017
Zahájili jsme prodej ubytování rekreačních domů na letní sezónu 2017. Již dnes je mož... více>
Plánovač trasy na cestu k rekreačnímu domu
U každého rekreačního domu máte nyní možnost spočítat si s plánovačem trasy dobu jí... více>

Přihlášení uživatele

Zapomněl jsem heslo
Nová registrace

Otázky a rezervace

Volejte zdarma - 800400484

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte výhodné cestovní pojištění online.
siux

Dovolená v Chorvatsku v soukromí

 

Dovolená v Chorvatsku je ideální dovolená pro ty, co mají rádi nejen relaxaci u moře, ale i sportovní vybití či výlety za přírodními nebo kulturními památkami. Naplno a v pohodlí si užijte svůj pobyt v Chorvatsku v ubytování v soukromí v rekeačních domech a apartmánech u moře.

 

Pobyt v Chorvatsku slibuje pohodovou dovolenou pro všechny věkové kategorie. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak samotné páry či parta kamarádů. Pobyt v Chorvatsku vám může nabídnout nesčetně nezapomenutelných zážitků, kouzelných chvilek a báječné zábavy.

 

Dovolená v Chorvatsku láká především na příslib odpočinku u čistého moře při slunečním počasí. Pláže jsou, až na pár výjimek, bezplatné a volně přístupné. Z větší části jsou písčité nebo oblázkové, někdy tvoří skalní plotny. Mezi hlavní turistické destinace patří riviéry Dubrovník, Trogir, Opatija, Zadar, Šibenik, Makarska, Rijeka a Crikvenica, ostrovy Severochorvatské, Středodalmatské a Jihodalmatské, dále oblast Plitvice nebo Záhřeb a jeho okolí.

 

Turistika v Chorvatsku

Všechna území jsou půvabná a nalezneme v nich nesčetně kulturních a přírodních památek. Jistě vás okouzlí tamní panenská příroda a uchvátí lidová i městská architektura. Budete-li chtít poznat malebná zákoutí Chorvatska, můžete se vydat na pěší či cyklistický výlet. Pobřeží je protkáno značenými stezkami, tudíž nemusíte mít obavy, že byste se při toulkách za poznáváním ztratily. Zvolíte-li pobyt na horách, přibalte si sebou raději mapu. Značení bývá na některých místech pouze zřídka.

 

Mezi vyhledávané turistické cíle patří města Záhřeb, Split, Rijeka, Pula, Dubrovník nebo návštěva národních parků, mezi nejznámější patří Plitvická jezera, Krka a Paklenica. V Chorvatsku můžete navštívit unikátní pamětihodnosti, z nichž některé jsou zapsané na seznamu UNESCO. Za návštěvu rozhodně stoji Diokleciánův palác ve Splitu, staré město Dubrovník, komplex Eufraziovy baziliky v Poreči, katedrála sv. Jakuba v Šibeniku, středověký hrad Veliki Tabor, historické město Varaždín a mnoho a mnoho dalších.

 

Nejen při putování po krásách Chorvatska se vám naskytne skvělá příležitost ochutnat tamní tradiční pokrmy. Vaše chuťové buňk s emouhou těšit na psecialty, které se v každém regionu liší. Po celé zemi je však oblíbená sušené šunka zvaná pršut a kořalka rakije.

 

Ubytování v Chorvatsku

 

Ubytování v Chorvatsku nabízí mnoho alternativ. Můžete si vybrat, zda budete na své zasloužené dovolené v Chorvatsku bydlet v kempu, apartmánu, penzionu nebo hotelu. Kempy v Chorvatsku jsou plně vybavené a některé jsou dokonce přizpůsobené invalidům. Na výběr tu jsou velké či malé kempy („minikempy“), nebo kempy ekologické či naturalistické (nudistické). Jejich kvality a služby jsou značeny stejně jako u hotelů počtem hvězdiček, čím více hvězdiček, tím je kemp lépe zařízen (max. jsou čtyři). V kempech jsou pro vaše pohodlí připraveny vybavené chatky, karavany nebo stany.

 

Ubytování v apartmánech je oblíbenou variantou mnoha turistů. Jedná se o bytové buňky v domech či vilách. Jejich cena je značně individuální, zaleží na velikosti bytu, jeho vybavení, vzdálenosti od moře aj. faktorech. Stejná kritéria platí i u penziónu či hotelů. Těch jsou po celém pobřeží Jadranu stovky. Pomýšlíte-li na dovolenou v Chorvatsku, naplánujte si ji co nejdříve dopředu, jelikož po vypuknutí sezony se kvalitní a dobré ubytování hledá těžko.

 

Široký výběr rekreačních domů a apartmánů v Chorvatsku najdete v našem online katalogu ubytování v Chorvatsku >>

 

Přejeme vám příjemně strávenou dovolenou!

Domy s bazénem

Ubytování v rekreačních domech s bazénem
Premantura
Osob: 8
Rab-Supetarska Draga
Osob: 4
Sv.Lovrec-Selina
Osob: 8
Omis-Gata
Osob: 8

Last minute nabídky

Last minute rekreační domy
Windmühle Nöpke (Neustadt am Rübenberge)
26.11.2016 - 03.12.2016
15.435 Kč
Asserbo
15.11.2016 - 18.11.2016
6.288 Kč
Marielyst
23.11.2016 - 26.11.2016
4.464 Kč
Truust
19.11.2016 - 03.12.2016
7.896 Kč
Oresi