Rekreační domy u moře
Rekreační domy v Alpách
Ubytování v Řecku

ubytování v soukromí nejen v Itálii a Chorvatsku, rekreační domy, rekreační chaty

RekreacniDomy.cz
Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...
Volejte zdarma: 800 400 484 | 7 dní v týdnu 9:00 - 20:00 hod

Rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány k pronájmu v Čechách a Evropě

Rekreační apartmány a domy - vyhledejte vaše ubytování a rezervujte on-line:
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
AlbánieBelgieBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FinskoFrancieHolandsko
ChorvatskoIslandItálie
KyprLucemburskoMaďarsko
NěmeckoNorskoPolsko
PortugalskoRakouskoŘecko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanělskoŠvédskoŠvýcarsko
Turecko

Nabídka

Hledání podle kódu domu

Akce & Novinky

Zahájení prodeje sezóny 2017
Zahájili jsme prodej ubytování rekreačních domů na letní sezónu 2017. Již dnes je mož... více>
Plánovač trasy na cestu k rekreačnímu domu
U každého rekreačního domu máte nyní možnost spočítat si s plánovačem trasy dobu jí... více>

Přihlášení uživatele

Zapomněl jsem heslo
Nová registrace

Otázky a rezervace

Volejte zdarma - 800400484

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte výhodné cestovní pojištění online.
siux

Rekreační domy a apartmány ve švýcarských Alpách


Když se řekne Švýcarsko, každému se určitě hned vybaví hodinky a čokoláda. Švýcarsko je také synonymem pro skvělé lyžování uprostřed nádherné horské přírody. Švýcarské Alpy jsou bohaté na ledovce, zasněžené masívy a táhnou se zemí v oblouku dlouhém 1 200 km. Perlou švýcarských Alp je hora Matterhorn, která dosahuje výšky 4 478 m. n. m a je považována za jednu z nejkrásnějších hor světa. Švýcarské Alpy nabízí nedotčenou přírodu, která bere dech. Nejnavštěvovanějšími oblastmi jsou Bernské Alpy a Walliské Alpy, kde je možný přístup na proslulý Matterhorn. Po celý rok, nejen v zimě, si ve švýcarských Alpách pronajímá rekreační domy a apartmány mnoho turistů. Nádherné scenérie, řada přírodních rezervací a v zimní sezóně 5 400 km perfektních sjezdovek, je opravdu velkým lákadlem. Takové podmínky k lyžování jako ve Švýcarsku, byste u nás jen těžko hledali. Nulové fronty na vleky, vždy zasněžené a upravené svahy i nadstandardní doprovodné služby. Dopřejte s po náročném dni masáž nebo vířivku. V některé z místních hospůdek a restaurací si pak dopřejte nějaký z vyhlášených sýrových pokrmů, například fondue nebo raclette. Rekreační domy a apartmány si ve švýcarských lyžařských střediscích často pronajímají party přátel a rodiny, které nechtějí utrácet za hotelové pokoje. I párům se vyplatí zamluvit si rekreační apartmán pro více osob, neboť zaplatí méně, než by museli dát v hotelu. Švýcarské Alpy jsou ideálním místem ke strávení té pravé zimní dovolené se všudypřítomnými jedinečnými výhledy na zasněžené vrcholky.

 

Švýcarské Alpy autem


Autem se do Švýcarska nejlépe dostanete přes Německo a to trasou přes Rozvadov, Norimberk, Stuttgart, Karlsruhe, Basel, Bern. Jestliže máte namířeno do Wallisu, je možné využít služeb autovlaku. Jezdí každých 15 minut a cena za jedno auto činí 20 CHF ve všední dny a 25 CHF o víkendech. Z Česka je to do nejvzdálenějších oblastí ve Švýcarsku kolem 1000 km. K průjezdu dálnicemi a víceproudými silnicemi je nutné obstarat si dálniční známku, která stojí asi 40 CHF, což je asi 800 Kč. Známku seženete na hraničních přechodech, čerpacích stanicích nebo na poštách. Zpoplatněny jsou také některé průjezdy hraničními tunely, jako Mont Blanc či Gran San Bernardo. Cesta do švýcarských Alp zabere přibližně 10 hodin. Samozřejmě se tam můžete vydat i s nějakou autobusovou dopravou.Švýcarské Alpy a lyžařské oblasti


Švýcarské Alpy nabízí mnoho vrcholů převyšujících 4 000 metrů. V nejvyšších částech Alp se dokonce nachází největší koncentrace ledovců v kontinentální Evropě. Švýcarsko je špičkou ve sjezdovém lyžování. Zdejší sjezdovky jsou vždy skvěle upravené a nabízí ty nejlepší sněhové podmínky. Lyžařská střediska nabízí komfortní služby a neustále se usilují o to, aby návštěvníkům nic nescházelo.

 

 

Bernské Alpy


Vedle Walliských Alp a skupiny Mt. Blancu, patří Bernské Alpy mezi tři nejkrásnější skupiny Západních Alp. Je zde druhé nejrozsáhlejší zalednění v Alpách a rozkládají se na 3 900 km2. Nádherné přírodní scenérie jsou vyzdvihovány zejména díky proslulým třem horám – Eiger, Jungfrau a Mönch, kde naleznete známá lyžařská střediska (Wengen, Grindelwald, Mürren) skrývající širokou škálu lyžařských terénů o souhrnné délce 300 km, oblíbených zejména u středně a velmi náročných lyžařů i snowboardistů. Na jedné z nejnáročnějších sjezdových tratí, která vede z Lauberhornu do Wengenu, se každým rokem pořádá Světový pohár v mužském sjezdu. Kuriozitou této oblasti je zubačka, která vede ze stanice Kleine Scheidegg až do sedla Jungfraujoch a jenž vás zaveze až do výšky 3 454 metrů nad mořem, kde se ocitnete na nejvýše položené železniční stanici v Evropě. Výhled na čtyřtisícové horské vrcholy vás jistě nadchne.

Wengen  je světově proslulou, lyžařských oblastí, patřící mezi ty největší ve Švýcarsku. Široké spektrum sjezdovek nabízí ideální lyžování pro začátečníky i ty nejnáročnější sportovce. Dlouhé klidné svahy střídají ty strmé a kratší. Velkým lákadlem je zdejší 13 km dlouhá trať vedoucí z Lauberhornu do Grindelwaldu nebo carvingová trať u Männlichenu. Nelyžaři si zde přijdou na své na některé z mnoho sáňkařských drah nebo spíše ocení turistické trasy, kterých je tu na 100 km. Určitě si nesmíte nechat ujít návštěvu unikátní otočné restaurace na vrcholu hory Schilthorn, která se proslavila v 70. letech při natáčení jednoho z dílů Jamese Bonda. Šestidenní skipas zde seženete za 277 CHF, děti to mají za polovinu.


Grindelwald je malebnou pohostinnou vesničkou a zároveň patří mezi jedno z nejstarších horských středisek. Na jedné straně Grindelwald obklopují vysoké hory s ideálními podmínkami pro horolezce, druhá strana na hřebenech Grosse a Kleine Scheidegg láká ke skvělému lyžování všech úrovní obtížnosti. Grindelwald je krásné historické středisko a zároveň ráj pro lyžaře i snowboardisty. Čeká tu na vás 213 km sjezdových tratí, 50 samostatných sjezdovek a 20 lanovek a vleků. Snowboardisté si užijí spoustu zábavy ve zdejším snowparku, funparku, superpie a na U-rampě. Nechybí ani  40 km upravených tratí pro běžkaře. Rekreační domy a apartmány v této oblasti jsou ideálním místem pro strávení kouzelné lyžařské dovolené v historické vesničce. Jednodenní skipas zakoupíte za 59 CHF, šestidenní za 277 CHF. Dětské skipas stojí polovinu.


Oblíbené lyžařské středisko Mürren – Schilthorn je nejvýše položeným střediskem v Bernských Alpách a nabízí jedinečné výhledy na švýcarské vrcholky hor Eiger, Jungfrau a Mönch. Lyžování v této oblasti je vhodné zejména pro náročnější lyžaře, vzhledem ke zdejším strmým svahm. Z hory Schilthorn směřuje sjezdovka do laskavé vesničky Mürren a pokračuje do údolí Lauterbrunnen. V Mürren je velice populární zábavou sáňkování. Je zde mnoho sáňkařských drah včetně bobové dráhy. V obci se můžete také protáhnout ve sportovním centru s plaveckým bazénem, squashem a velkým kluzištěm, kde si můžete vyzkoušet curling.  Skipas na jeden den stojí 62 CHF, na šest dní 266 CHF. Dětské stojí polovic.Walliské Alpy


Vždy krásné počasí, výborné sněhové podmínky a přírodní krásy, to jsou Walliské Alpy. Dominantami této oblasti je zcela jistě Matternhorn a Monte Rosa. Skupina Walliských Alp leží zejména na území Švýcarska, částečně ale zasahuje do Itálie.

Největší evropské lyžařské středisko Les Portes du Soleil (Sluneční brána) je hotovým lyžařským rájem. Středisko se nachází na hranici Švýcarska s Franicí, často se se stane, že ani nepostřehnete, že lyžujete v jiné zemi. Délka sjezdových tratí je asi 700 km a odevšud okouzlují nádherná horská panoramata. Ženevské jezero a Mont Blanc propojuje 6 švýcarských a 8 francouzských středisek. Na své si zde přijdou lyžaři a snowboardisté všech věkových i dovednostních kategorií. Dlouhé carvingové svahy, z nich nejdelší je Chamossiére se svými 11,5 km, zde střídají náročné strmé sjezdovky. Vyznavači běhu na lyžích ocení 235 km tratí, které vedou jak do údolí, tak i do velkých výšek s úžasnými výhledy. Oblast je také zaměřena na dětské lyžaře. Je zde řada specializovaných areálů včetně vesničky pro děti Vilage des Enfants. Mnoho snowparků s nejrůznějšími atrakcemi zase ocení milovníci adrenalinových zimních sportů. Po celodenním lyžování přijde k duhu sauna, vířivka a nějaká místní specialita v restauraci či hospůdce. Nenechte si ujít ani závody psích spřežení nebo tradiční karneval. Skipas na jeden den, který platí na švýcarských i francouzských sjezdovkách, seženete za 43 €, šestidenní za 216 €.

Verbier / Les Quatre Vallées se řadí mezi nejlepší alpské lyžařské regiony. Široká škála propojených sjezdovek, 250 slunečních dní v roce a nádherné výhledy na Matternhorn a Mont Blanc, To je Les Quatre Vallées, v překladu „čtyři údolí“. Sjezdovky jsou vhodné pro úplné začátečníky, které zde mohou využít i školu lyžování, stejně tak, ale i pro ty nejnáročnější lyžaře a snowboardisty. Pro ně je tu mnoho extrémních sjezdovek, například černá boulovatá sjezdovka s převýšením 380 metrů na 1 km. Vyzkoušet si zde můžete i chůzi na sněžnicích či závěsné létání. Pravidelné se zde konají extrémní závody ve snowboardingu Red Bull Extreme, kterých se dokonce můžete sami zúčastnit. Jednodenní skipas tady stojí 66 CHF, šestidenní pak 343 CHF. Všechny vesničky této oblasti nabízí rekreační apartmány a domy zasazené do nádherné alpské přírody. Původní architekturu si zachovalo zejména městečko Veysonnaz. Místní jsou v celé oblasti velice přívětiví a zdejší hospůdky si zde ponechaly své kouzlo. Rozhodně zde ochutnejte sýr Bafneš, místní chléb nebo sušené maso.


Kouzelné středisko Saas-Fee ve švýcarském má hned několik nej. Ve výšce 3 500 metrů nad mořem se tyčí nejvýše položená otočná restaurace na světě, ke které vede nejvýše položené metro na světě, a také se zde můžete podívat do nejrozlehlejší ledovcové jeskyně. Saas-Fee nabízí ta nejkvalitnější střediska, které ve Švýcarsku můžete najít. Obklopují ho čtyřtisícové vrcholky ledovců a panenská příroda. Středisko nabízí čistý alpský vzduch, což umocňuje fakt, že tu nejezdí žádná auta. Místní doprava je zajištěna elektromobily a saněmi taženými koňmi. Najdete tu také nejvyšší gondolovou lanovku ve Švýcarsku, která přepravuje lyžaře až do výšky 3 200 metrů. S dalšími třemi sportovními centry (Saas-Balen, Saas-Grund a Saas-Almagell) středisko Saas-Fee lyžařům nabízí 145 kilometrů sjezdovek. Jednodenní skipas tu stojí 67 CHF, pětidenní 300 CHF.


Ať se řadíte mezi milovníky lyžování, snowboardingu, bruslení, curlingu, horolezectví nebo turistiky, vždy budete maximálně spokojeni, pokud strávíte dovolenou v proslulé vesničce a zároveň skvělém lyžařském středisku Zermatt.  Dominantou střediska je hora Matterhorn, kde se nachází Ski Paradise resort, který ročně navštíví mnoho nadšených lyžařů. Zermatt se pyšní velice kvalitními a moderními technologiemi umělého zasněžování a komfortními službami. Evropské prvenství mu náleží za největší i za nejvýše položený lyžařský areál v Evropě. Zermatt je vyhledáván zejména bohatší klientelou, které jsou zde přizpůsobeny i ceny. Jedinečný masiv Matterhorn a 38 ostatních čtyřtisícových vrcholů dělá z vesničky Zermatt středisko známé po celém světě. Kromě luxusu a příjemné atmosféry Zermatt láká mimořádnými sněhovými podmínkami a propojením s italským střediskem. K čistému alpskému vzduchu zde přispívá zákaz automobilové dopravy. Sjezdovky jsou zde uzpůsobené všem typům lyžařského umění. Milovníci sjezdového lyžování budou nadšeni ze slavné 17 km dlouhé sjezdovky vedoucí z Klein Matterhornu do Zermattu. V tomto lyžařském areálu se není možné ani na minutu nudit, bohatý aprés ski program vám nabízí sáňkování, jízdu se psím spřežením, potápění pod ledem, sáňkování a také 30 km tras pro pěší. Rekreační apartmány a rekreační domy v Zermattu vám připraví dovolenou v komfortu a s perfektním lyžováním, ke kterému přispívá 275 km upravených sjezdovek, jedinečná horská panorama a nejdelší lyžařská sezona v Alpách. Jednodenní skipas zde zakoupíte za 74 CHF, třídenní za 199 CHF a šestidenní za 364 CHF.Domy s bazénem

Ubytování v rekreačních domech s bazénem
Relax - Chalet De Luxe (Haller)
Osob: 6
Black Pearl (Beaufort)
Osob: 3
White Pearl (Beaufort)
Osob: 6
Relax - Chalet Comfort (Haller)
Osob: 6

Last minute nabídky

Last minute rekreační domy
Playa Paraiso
19.11.2016 - 27.11.2016
6.510 Kč
Villa Anna (Catania)
13.11.2016 - 27.11.2016
13.480 Kč
Dragsmur Strand
14.11.2016 - 25.11.2016
29.350 Kč
Breskens
20.11.2016 - 27.11.2016
7.965 Kč
Oresi