Rekreační domy u moře
Rekreační domy v Alpách
Ubytování v Řecku

ubytování v soukromí nejen v Itálii a Chorvatsku, rekreační domy, rekreační chaty

RekreacniDomy.cz
Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...
Volejte zdarma: 800 400 484 | 7 dní v týdnu 9:00 - 20:00 hod

Rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány k pronájmu v Čechách a Evropě

Rekreační apartmány a domy - vyhledejte vaše ubytování a rezervujte on-line:
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
AlbánieBelgieBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FinskoFrancieHolandsko
ChorvatskoIslandItálie
KyprLucemburskoMaďarsko
NěmeckoNorskoPolsko
PortugalskoRakouskoŘecko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanělskoŠvédskoŠvýcarsko
Turecko

Nabídka

Hledání podle kódu domu

Akce & Novinky

Zahájení prodeje sezóny 2017
Zahájili jsme prodej ubytování rekreačních domů na letní sezónu 2017. Již dnes je mož... více>
Plánovač trasy na cestu k rekreačnímu domu
U každého rekreačního domu máte nyní možnost spočítat si s plánovačem trasy dobu jí... více>

Přihlášení uživatele

Zapomněl jsem heslo
Nová registrace

Otázky a rezervace

Volejte zdarma - 800400484

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte výhodné cestovní pojištění online.
siux

Dovolená se psem

 

Rekreační domy a apartmány v naší nabídce nabízí řadu objektů pro trávení dovolené se psem. Dovolená se psem vlatním autem bude bezstarostnou dovolenou s vaším čtyřnohým miláčkem, aniž by jej museli dávat do spího hotelu nebo hlídat dalším členům rodiny nebo pořátelům. U každého z domlů v naší nabdíce najdete pikrogram, že dům je vhodný pro dovolenou se psem.

 

Dovolená se psem u moře v rekreačním domě


Plánujete Vaši dovolenou u moře a chcete s sebou vzít svého čtyřnohého miláčka, to není problém ale nezapomeňte nás upozornit předem o tom, že si chcete vzít psa s sebou. Protože ne všechni majitelé rekreačních domů Vám ho povolí. Rekreační domy a apartmány co umožňují ubytování i se psem mime v naší nabídce rověž označeny piktogramem.Cesta se psem na dovolenou – rady a typy


Ještě před samotnou cestou je potřeba udělat spoustu věcí. Pes musí mít svůj pas a hlavně musí být očipovaný. V pase by měl mít záznam o řádném očkování proti vzteklině. Očkování nesmí být mladší jak jeden měsíc a starší jak jeden rok před vycestovním do zahraničí. Nezapomeňte se informovat o lokalitě kam cestujete, zda tam vašemu psovy nehrozí nějaké nebezpečí nákazy apod. Když si budete sjednávat pojištění pro Vás, pojistěte i vašeho psa pro případ že by něco vyvedl a rozbil. Nikdy nevíte a jistota je jistota.

Co se týče samotné cesty do zahraničí, tak nejvhodnější doba pro cestu se psem v autě je brzy ráno nebo večer, kdy není takové teplo. Pokud se vydáte na cestu přes noc tak je to nejideálnější. Pes by neměl být u otevřeného okna, způsobíte mu nepříjemnosti hned na začátku dovolené, i pro Vás to bude zkažená dovolená. Je lepší zastavit trochu nechat psa vyvětrat, proběhnout a zase dále pokračovat v cestě. A to i proto aby se napil, měl by mít pravidelný přísun vody a to samozdřejmě platí i o Vás. Pokud budete dělat větší zastávku na jídlo, nenechávejte psa zavřeného v autě, pokud si ho s sebou berete na dovolenou musíte sním počítat po celou dobu a nenechávat ho někde zavřeného.

Ihned po příjezdu na dané místo byste měli vyhledat veterinárního lékaře pro případ, že ho budete potřebovat. Před vstupem na jakoukoli pláž se podívejte zda tam se psem můžete, protože většina pláží u hotelu má vstup se psem zakázán. Pejsem by měl mít možnost schovat se do stínu. Ale za žádnou cenu ho nenuťte, pokud bude chtít sám se schová. Vzdušná vlhkost, která je u moře velice psům prospívá. Nedovolte psovy aby pobíhal po pláží jen tak bez dozoru, někteří lidé psi nemají v lásce a také se jich bojí, mohou vznikat zbytečné konflikty. Berte si s sebou vždy dostatek šáčků na psí exkrementy, vždy po svém psovy ukliďte. Každý večer psa osprchujte čistou vodou aby jste jeho srst zbavily zbytku soli z moře.

Dbejte na to aby se pes před vstupen do moře vždy řádně napil, slaná voda má projímavé účinky a pro psa i pro Vás by to bylo nepřjemné. Co se týče stravy, tak nejvhodnější jsou granule, konzervy se nedoporučují kvůli skladování.

Po návratu domů navštivte svého veterinárního lékaře aby pejska důkladně prohlédl a předešli jste zbytečným komplikacím.

Dovolená se psem na horách

Domy s bazénem

Ubytování v rekreačních domech s bazénem
Brakel/Bellersen
Osob: 7
Gerolstein
Osob: 5
Wehrda
Osob: 3
Herrenhaus Lübbenow
Osob: 34

Last minute nabídky

Last minute rekreační domy
Playa Paraiso
19.11.2016 - 27.11.2016
6.510 Kč
Villa Anna (Catania)
13.11.2016 - 27.11.2016
13.480 Kč
Dragsmur Strand
14.11.2016 - 25.11.2016
29.350 Kč
Breskens
20.11.2016 - 27.11.2016
7.965 Kč
Oresi