Rekreační domy u moře
Rekreační domy v Alpách
Ubytování v Řecku

ubytování v soukromí nejen v Itálii a Chorvatsku, rekreační domy, rekreační chaty

RekreacniDomy.cz
Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...
Volejte zdarma: 800 400 484 | 7 dní v týdnu 9:00 - 20:00 hod

Rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány k pronájmu v Čechách a Evropě

Rekreační apartmány a domy - vyhledejte vaše ubytování a rezervujte on-line:
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
AlbánieBelgieBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FinskoFrancieHolandsko
ChorvatskoIslandItálie
KyprLucemburskoMaďarsko
NěmeckoNorskoPolsko
PortugalskoRakouskoŘecko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanělskoŠvédskoŠvýcarsko
Turecko

Nabídka

Hledání podle kódu domu

Akce & Novinky

Zahájení prodeje sezóny 2017
Zahájili jsme prodej ubytování rekreačních domů na letní sezónu 2017. Již dnes je mož... více>
Plánovač trasy na cestu k rekreačnímu domu
U každého rekreačního domu máte nyní možnost spočítat si s plánovačem trasy dobu jí... více>

Přihlášení uživatele

Zapomněl jsem heslo
Nová registrace

Otázky a rezervace

Volejte zdarma - 800400484

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte výhodné cestovní pojištění online.
siux

Rekreační domy v Itálii

UBYTOVÁNÍ LIGURIE

 

Ligurie je pro své dlouhé pláže a slunce, které zde svítí téměř celý rok nazývána ligurskou riviérou. Západně od hlavního města Janova najdete zářivé pláže, na východu pak více členitou krajinu, skály a hory. Ligurie zve turisty stálým klimatem, příznivě působícím i na pěstování květin, kterým je Ligurie proslulá. Vyrábějí se z nich vonné esence.

 

Svůj pobyt v Ligurii si zde jistě také rádi zpestříte návštěvou malebných městeček. Cinque Terre je jednou z nejproslulejších oblastí Ligurie. Jak již název, který v překladu znamená „pět zemí“, napovídá, oblast se skládá z pěti vesniček, jež leží na příkrých úzkých skalách. V této přírodní rezervaci můžete navštívit vesnice: Monterosso, Corniglia, Manarola, Riomaggiore a Vernazza. Právě nejmenší Vernazza je úplným skvostem. Pokud vaší dovolenou rádi trávíte na kole, je Cinque Terre díky své fascinující přírodě, drobným plážím a malebným vesničkách s barevnými domky, ideální místo na výlet.

 

Vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů v Ligurii.

 

 

UBYTOVÁNÍ UMBRIE

 

Pro svou překrásnou hornatou přírodu, které dominují Apeniny, je Umbrie nazývána „zeleným srdcem Itálie“. Stejně tak jako na rozsáhlé lesy a kopce s vinohrady a olivovými háji, je Umbrie bohatá i na historické památky, které často najdeme právě na vrcholech hor. I hlavní město Perugia se tyčí na vršku a do jeho historického centra můžeme dojít po pohyblivých schodech. Známá města, která stojí za návštěvu, jsou Assisi, Spoleto, Gubbio, Orvieto a řada dalších.

 

V Umbrii můžete strávit dovolenou bohatou i na gastronomické zážitky. Typickým produktem jsou černé lanýže, 45% celkové italské produkce lanýžů pochází právě z Umbrie. Samozřejmě se zde často podává i zvěřina, ke které si můžete dát sklenici lahodného vína z okolí Orvieta či Montefalca.

 

Vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů v Umbrii.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ TOSKÁNSKO

 

Půvabná oblast Toskánsko je nabytá snad vším, co vyžaduje ideální poznávací pobyt. Příjemné podnebí, fascinující vegetace s rozsáhlými alejemi cypřišů, nesčetné množství uměleckých děl a historických památek, vynikající gastronomie a výborná vína.

 

Toskánsko je bohaté i na historii. Najdeme zde středověká městečka s řadou krásných kostelů, renesančních staveb a památek připomínajících Etrusky a Římany.

 

K nejbohatším městům Toskánska patří Arezzo, kolébka šperků. Florencie láká přehlídkou italského renesančního umění, město Pisa pak proslulou Šikmou věží. Na toskánském pobřeží s piniovými háji a zátokami si pak můžete vychutnat vynikající víno Brunello či Chianti.

 

Vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů v Toskánsku.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ KAMPÁNIE

 

Pokud si vyberete rekreační dům v Kampánii, určitě neprohloupíte, protože právě tato oblast je mimořádně turisticky přínosná. Oplývá přírodním, kulturním i historickým bohatstvím.

 

Kampánii dominuje činná sopka Vesuv, na kterou můžete vystoupat. Vaše dovolená určitě musí zahrnovat i plavbu podél Amalfského pobřeží, návštěvu chrámu Paestum a samozřejmě prohlídku světově proslulých Pompejí. Jedno z nejkrásnějších hlavních měst Neapol je zapsáno do seznamu světového dědictví UNESCO.

 

Rekreační pobyt v Kampánii vám zpříjemní spousta slunečních dnů, nekonečné pláže i gastronomické zážitky.

 

Vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů v Kampánii.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ SICÍLIE

 

Sicílie si vás získá svým průzračně čistým mořem, řadou zátok, zálivů i skalnatým pobřežím na severu. Tento největší Italský ostrov s azurovým nebem je rájem ve Středozemním moři.

 

Svůj pobyt zde můžete trávit nejen koupáním, ale i návštěvou řady památek, zejména z antické doby. Pozůstatky řeckých a římských chrámů a kostelů najdete nejen v největším sicilském městě Palermu, ale téměř po celé zemi. Fascinující je i aktivní sopka Etna, která leží na východním pobřeží Sicílie.

 

Vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů na Sicílii.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ APULIE

 

Region Apulie si Vás určitě získá pro svou exotičnost. Vyznačuje se působivou architekturou, obzvláště pak kostely a hrady. Prolínají se zde rozdílné kultury, jež zde zanechali Řekové, Římané, Langobardi, Arabové, Normané, Francouzi, Španělé, Byzantinci ale i Habsburkové. Tento kraj je navíc velmi úrodný. Jistě si z vaší dovolené v Apulii rádi dovezete domů kvalitní zejména bílé víno a olivový olej. Najdeme zde i řadu půvabných zátok lemovaných impozantními skalisky. Určitě neprohloupíte, když si zajistíte rekreační dům nebo apartmán přímo u některé z překrásných pláží. Přístavní město Bari zaujme nejen velkolepým normanským kostelem Basilica di San Nicola, ale i čilým obchodním životem. Za návštěvu, nejen kvůli své atraktivní poloze nad mořem, stojí sugestivně působící město Ostuni. Díky bílým rustikálním domkům, kterými je doslova poseto, právem zaslouží svou přezdívku „Bílé město“. Po celé Apulii jsou roztroušeny několik tisíc let staré kamenné domy, tzv. trulli. Nejkrásnější trulli i jiné významné památky jsou v Alberobello, Martina Franca a Locorotondo.

 

Vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů v Apulii.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ ŘÍM

 

V oblasti Latium se nachází Řím, jedno z nejkrásnějších měst světa. Abyste poznali všechny krásy této přes 2700 let staré metropole, nestačí vám pouze jedna návštěva. Kromě slavného Collosea a Pantheonu je v Římě k vidění i nespočet jiných významných historických památek. Řím je také unikátní tím, že v sobě skrývá nejmenší stát na světě a zároveň sídlo papeže Vatikán, kterému dominuje Bazilika sv. Petra.

 

Pobyt ve „Věčném městě“, jak se Římu přezdívá, si vás jistě získá nezapomenutelnou elegantní atmosférou. Toulejte se uličkami, nechte na sebe dýchnout kouzlo starověkého Říma a nikam nespěchejte.

 

Vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů v Římě.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ KALÁBRIE

 

Pokud má být vaše dovolená v Itálii ve znamení koupání v křišťálově průzračném moři a opalování na plážích s bílým pískem, je Kalábrie tou nejlepší volbou. Tato oblast je považována za nejkrásnější v jižní Itálii. Vysoké útesy vytvářejí spoustu malých romantických zátok, bohatý podmořský svět pak láká k potápění. Nesmíme zapomenout ani na malé líbezné vesničky, které zvou k procházkám útulnými uličkami.

 

Starobylá městečka Gerace a Scilla leží na skalním útesu, Stio nadchne obdivovatele byzantské kultury, kostel sv. Marie tyčící se na vysoké skále pak můžete obdivovat v historickém městě Tropea.

 

Smaragdové moře, azurová obloha a rekreační dům či apartmán od nás vám zaručí pohádkovou dovolenou.

 

Vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů v Kalábrii.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ SARDINIE

 

Pokud je vaší vysněnou dovolenou nezapomenutelný pobyt v Karibiku, nemusíte až tak daleko, abyste se tomuto snu mohli značně přiblížit. Stejný ráj s tyrkysovým mořem, bílými plážemi a tropickou přírodou naleznete i na Sardinii. Nejen přírodní krásy udělají z vaší dovolené v Sardinii snový zážitek. Historických památek, i tisíce let starých, zde najdete také bezpočet. Často bývají zahaleny tajemstvím. Kláštery, hroby z období 1800-200 let před Kristem, starobylá městečka, hrad Nuraghe. To jsou pamětihodnosti, které nesmíte nechat bez povšimnutí. Pokud si zakoupíte jízdenku do vlaku Trentino Verde, zajistíte si tak nezapomenutelný zážitek z divoké přírody, kterou vlak projíždí. Lesy, jezera, hory i archeologická naleziště můžete obdivovat z pohodlí dopravního prostředku.

 

Vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů na Sardínii.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ EMILIA-ROMAGNA

 

Region Emilia-Romagna je oblíbený cíl turistů už proto, že mají možnost si vybrat mezi dvěma odlišnými krajinami. Krajinou s vlivem horského pásma Apeniny a oblastí s širokými plážemi u Jaderského pobřeží. V této provincii najdeme i nepřeberné množství historických památek z doby Římanů, Byzantinců a Etrusků. Hlavní město Bologna zaujme středověkými paláci, Ravenna pak světoznámými mozaikami. Fanoušci rychlých aut ocení návštěvu měst Maranello, které je proslulé výrobou vozů značky Ferrari, a Imola, kde se každoročně konají závody Formule 1. Ideální rodin-nou dovolenou pak můžete strávit v oblíbeném Rimini. Rekreační dům přímo u pláže v tomto leto-visku je skvělou volbou, pokud odtamtud chcete podnikat výlety po pamětihodnostech v celém re-gionu. Určitě navštivte i historické San Marino, malý stát nedaleko Rimini.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ GARDA

 

Oblast známého jezera Lago di Garda je velice oblíbeným místem k rekreacím. Jezero nabízí ideální podmínky pro surfování, v jeho okolí najdeme charakteristické středomořské rostliny, jako cypřiše, oleandry, cedry i palmy. Nadšenci cykloturistiky ocení stezku, díky níž mohou obdivovat krásy Alp, vinohradů, jablečných sadů i středověkých hradů. O něco menší jezero Lago di Como rovněž zaujme svou nenahraditelnou atmosférou s výhledem na blízké horské giganty.

 

Kontrastem čisté přírody je pak město Milán, metropole módy. Svůj domov zde mají proslulé módní značky jako Armani a Gucci. Světoznámou operní budovu La Scala by pak určitě měli navštívit i ti, kteří operu příliš nevyhledávají.

 

 

UBYTOVÁNÍ BENÁTKY

 

Jedno z nejromantičtějších a nejnavštěvovanějších měst na světě musí poznat každý, kdo tráví svou dovolenou v Itálii. Toto šarmantní město je postavené na stoosmnácti ostrůvcích v laguně obklopené vodami Jaderského moře. Benátky mají významný historický, kulturní, společenský i administrativní význam. Pobyt v tomto kouzelném městě, které je památkou UNESCO, si Vás jistě podmaní svou jedinečnou nevšední atmosférou. Plavba gondolou benátskými kanály Vám zajistí zážitek na celý život.

 

Domy na rybářském ostrůvku Burano připomínají šňůru pestrobarevných perel. Starobylé uličky v Trevisu si stále uchovávají svůj jedinečný historický charakter. Nedaleko najdeme i město Bassano del Grappa, kde se vyrábí proslulý alkoholický nápoj Grappa, ale i skvěle chutnající med a oblíbené houby Portobello.

 

Vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů v Benátkách.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ FRIULI

 

Tato přímořská oblast není příliš známá, ale díky své hornaté krajině představuje to pravé pro ty, kteří chtějí strávit aktivní sportovní dovolenou stranou od hlavních turistických letovisek. Vydejte se na túru fascinující přírodou nebo zažijte adrenalin při horolezectví či paraglidingu. Vedle horských oblastí tu samozřejmě najdeme i moře, na kterém jsou díky silnějším větrům ideální podmínky pro windsurfing.

 

V pestrém regionu Friuli-Venezia Giulia můžete relaxovat na písečných plážích, užívat si ptačího zpěvu, projít si malebné rybářské osady, ale i obdivovat řadu památek. Město Terst obzvlášť potěší milovníky historie a kultury. Atmosféra a podoba tohoto regionu se zcela liší od ostatních italských oblastí. Snoubí se zde vlivy rozdílných kultur. Například habsburské, galské nebo keltské.

 

Friuli je významné i díky výborné kuchyni, která je velice ovlivněna právě překrýváním kultur. Setkáte se zde i s pokrmy, které značně připomínají ty naše české.

 

Vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů v Fruli.

Domy s bazénem

Ubytování v rekreačních domech s bazénem
Nenalezeny žádné nabídky

Last minute nabídky

Last minute rekreační domy
Knäred/Markaryd
19.11.2016 - 26.11.2016
2.134 Kč
Jegum Ferieland
19.11.2016 - 26.11.2016
9.757 Kč
Hålta/Ytterby
19.11.2016 - 10.12.2016
9.638 Kč
St.Andreasberg/Oberharz
19.11.2016 - 24.11.2016
7.293 Kč
Oresi