Rekreační domy u moře
Rekreační domy v Alpách
Ubytování v Řecku

ubytování v soukromí nejen v Itálii a Chorvatsku, rekreační domy, rekreační chaty

RekreacniDomy.cz
Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...
Volejte zdarma: 800 400 484 | 7 dní v týdnu 9:00 - 20:00 hod

Rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány k pronájmu v Čechách a Evropě

Rekreační apartmány a domy - vyhledejte vaše ubytování a rezervujte on-line:
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
AlbánieBelgieBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FinskoFrancieHolandsko
ChorvatskoIslandItálie
KyprLucemburskoMaďarsko
NěmeckoNorskoPolsko
PortugalskoRakouskoŘecko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanělskoŠvédskoŠvýcarsko
Turecko

Nabídka

Hledání podle kódu domu

Akce & Novinky

Zahájení prodeje sezóny 2017
Zahájili jsme prodej ubytování rekreačních domů na letní sezónu 2017. Již dnes je mož... více>
Plánovač trasy na cestu k rekreačnímu domu
U každého rekreačního domu máte nyní možnost spočítat si s plánovačem trasy dobu jí... více>

Přihlášení uživatele

Zapomněl jsem heslo
Nová registrace

Otázky a rezervace

Volejte zdarma - 800400484

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte výhodné cestovní pojištění online.
siux

Letní nebo zimní dovolená ve Švýcarsku to je kvalita, čistá příroda a Alpy

 

Švýcarsko se honosí nejen hodináři a kvalitní čokoládou, ale ihorami a spoustou vodních ploch. I přes odmítnutí vstupu do EU usnadňuje cestování do Švýcarska členství v schengenském prostoru. Domluvíte se zde  pohodlně italsky, francouzsky, německy a samozřejmě i anglicky.

 

Díky hornatému povrchu, který znemožňuje rozvoj zemědělství, se Švýcarsko plně soustředí na turistický ruch. Proto se můžete spolehnout na to, že letní i zimní dovolená ve Švýcarsku bude neopakovatelným zážitkem. Při ubytování v rekreačních domech či apartmánech najdete odpočinek, na který jste tak dlouho čekali. Ubytování ve Švýcarsku poskytuje možnost dotknout se panenské přírody, která bere dech už jen z pouhé fotografie. Neobydlené hory, horská plesa, ledovce, i mnoho nám nepoznaných zvířat čekají na objevení. Není proto divu, že je Švýcarsko rájem pro příznivce agroturistiky a ubytování v soukromí.

 

Letní dovolená ve Švýcarsku

Místem, které by milovníci tepla měli na letní dovolené ve Švýcarsku určitě navštívit, je Lugano. Nejjižněji položené velké město poskytuje v letních měsících takřka tropické počasí. V oblastech sousedících s Itálií najdeme dokonce i palmy, teplou vodu, pestrobarevné rostliny i uvolněný jižanský přístup. Luganské jezero, které je známé pro svou rozmanitost pobřeží, je ovšem nádherné v každém ročním období, stejně jako všechny přírodní krásy Švýcarska. Ubytovat se můžete v jeden z desítek apartmánu nebo rekreačních domů v naší nabídce ubytování ve Švýcarsku.

 

Dalším místem s teplým podnebím je Ascona. Bývalá rybářská vesnice nedaleko Lugana. Ascona je zároveň nejníže položeným místem Švýcarska. Staré městečko se může pyšnit ojedinělou architekturou i mnoha formami zábavy (od sportů až po festivaly). Je to často vyhledávané místo rekreace ve Švýcarsku a proto zde najdeme i několik nejkvalitnějších a nejznámějších hotelů z celého Švýcarska.

 

 

Zimní dovolená ve Švýcarsku

Zimní dovolená ve Švýcarsku nejspíš ani nepotřebuje komentář. Nádherné zasněžené hory, které zabírají více než polovinu území, samy o sobě lákají návštěvníky. Hornatý povrch je neuvěřitelně rozmanitý. Najdete zde trasu pro lyže či snowboard pro všechny kategorie, každému podle jeho gusta. Švýcarské hory však neskýtají pouze formu příjemného aktivního odpočinku a krásné podívané.

 

Švýcaři se plně věnují turistickému ruchu a soustřeďují k němu obrovskou pozornost, proto jsou hory ve Švýcarsku v neposlední řadě i bezpečné. V horách jsou rozmístěny chatky s nejzákladnějším vybavením pro případ, že někoho v horách zastihne sněhová bouře. Ubytování ve Švýcarsku se tak nestane nepříjemným zážitkem, který mnohdy může končit až tragicky. Návštěvník se může plně spolehnout na profesionalitu členů horské služby.

 

Rekreační domy a apartmány ve Švýcarsku

Nejideálnější je ubytování v rekreačních domech na horách, které jsou zařízené tak, aby splňovaly podmínky milovníků zimních rekreačních aktivit.

 

Pokud jste spíš na extrémnější zážitky z dovolené, máte možnost navštívit známý vrchol Matterhorn. Nepatří mezi nejvyšší hory, ale spíš mezi nejšpičatější a nejstrmější. Proto, i když je mnohokrát zdolán, láká stále nové dobrodruhy, aby s ním poměřili své síly.

 

Ač je Švýcarsko poměrně novým státem, stopy po osídlení sahají až do dob Keltů. Proto je bohaté i na stavební památky, jako jsou kamenné pozůstatky staveb či staré hrady.

 

Švýcarsko je mimo jiné i zemí kvalitního vína a lahodných sýrů a čokolád. Pokud se rozhodnete pro ubytování ve Švýcarsku, musíte zajisté alespoň ochutnat. Dovolenou vám jistě zpříjemní i fakt, že na hromadnou dopravu je spolehnutí. To ovšem platí o všech službách. Švýcaři jsou známí svojí pečlivostí a zodpovědným a seriózním přístupem. Proto se mohou chlubit i mnohem menší kriminalitou, nicméně jistota je jistota. Proto svá zavazadla bez dozoru radši nenechávejte nikde.

 

Rekreace ve Švýcarsku je zárukou příjemné a v neposlední řadě bezpečné dovolené. Zážitek, který mít nebudete z žádné jiné země na světě.

Domy s bazénem

Ubytování v rekreačních domech s bazénem
Oblanov-Dolce u Trutnova
Osob: 8
Dolni Bukovsko
Osob: 8
Hulin u Sedlcan
Osob: 4
Drachkov
Osob: 7

Last minute nabídky

Last minute rekreační domy
Blåvand
15.11.2016 - 19.11.2016
4.828 Kč
Playa Paraiso
19.11.2016 - 27.11.2016
6.510 Kč
Thurø
12.11.2016 - 19.11.2016
8.542 Kč
Outrup
20.11.2016 - 27.11.2016
7.234 Kč
Oresi