Rekreační domy u moře
Rekreační domy v Alpách
Ubytování v Řecku

ubytování v soukromí nejen v Itálii a Chorvatsku, rekreační domy, rekreační chaty

RekreacniDomy.cz
Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...
Volejte zdarma: 800 400 484 | 7 dní v týdnu 9:00 - 20:00 hod

Rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány k pronájmu v Čechách a Evropě

Rekreační apartmány a domy - vyhledejte vaše ubytování a rezervujte on-line:
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
AlbánieBelgieBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FinskoFrancieHolandsko
ChorvatskoIslandItálie
KyprLucemburskoMaďarsko
NěmeckoNorskoPolsko
PortugalskoRakouskoŘecko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanělskoŠvédskoŠvýcarsko
Turecko

Nabídka

Hledání podle kódu domu

Akce & Novinky

Zahájení prodeje sezóny 2017
Zahájili jsme prodej ubytování rekreačních domů na letní sezónu 2017. Již dnes je mož... více>
Plánovač trasy na cestu k rekreačnímu domu
U každého rekreačního domu máte nyní možnost spočítat si s plánovačem trasy dobu jí... více>

Přihlášení uživatele

Zapomněl jsem heslo
Nová registrace

Otázky a rezervace

Volejte zdarma - 800400484

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte výhodné cestovní pojištění online.
siux

Ubytování Chorvatsko 2012 - apartmány, domy, bungalovy


Istrie - Chorvatsko

Krásné barevné rekreační domy na nádherném kousku země v Chorvatsku. Kilometry dlouhé písečné pláže, oblázky i skalnaté pobřeží, azurově modré moře a bujné květiny v moři barev. Palmy a zářící slunce. Uvolnění během dlouhých letních dní i pestrý noční život v klubech a na diskotékách - to všechno je blízká Istrie!

Ubytování UMAG a NOVIGRAD - dvě malebná městečka Umag a Novigrad leží v nejsevernějším cípu Istrijského poloostrova, který doslova žije vinařstvím a turismem. Umag je velmi oblíbeným místem sportovních nadšenců - z mnoha sportovních příležitostí jmenujme alespoň tenisový turnaj ATP Croatia Open. Novigrad je naopak známý díky mnoha oblázkovým plážím a skalnatým koupacím místům.
Ubytování POREČ - pěkné město Poreč je turistickou metropolí Chorvatska. Celé město je památkově chráněno, přičemž nejznámější stavbou je bazilika Euphrasius ze 6. století pod ochranou Unesco. Příznivé středomořské podnebí umožňuje dlouhou sezónu na koupání, zpravidla od května až do října.
Ubytování ROVINJ - v Rovinj, nejromantičtějším městě Istrie, panuje zvláštní atmosféra. Udělejte si procházku úzkými uličkami starého města anebo navštivte impozantní výstavu Grisa ve volném prostoru. Za pozornost stojí také ostrovy Sv. Andrija a Sv. Katarina, lesopark Punta Corrente nebo ornitologická rezervace Palud.
Ubytování MEDULIN - jen 1.700 stálých obyvatel, ale vše co je nutné pro spokojenou dovolenou: banka, pošta, květinářství, trh s ovocem i zeleninou, supermarket a samozřejmě restaurace všech možných chutí. Nádherné písečné pláže potěší zejména rodiny s malými dětmi!

Kvarner - Chorvatsko

Kvarnerský záliv má jen několik ostrovů, ale zato s velkou plochou. Rozmanité ostrovy jsou magnetem jachtařů, kteří přispívají k čilému životu v malých přístavech. Na pevnině se nachází třetí největší město Chorvatska Rijeka, jehož největší událostí je světoznámý karneval.

Ubytování OPATIJA - pro začátek se vydejte vyhlášenou Opatijskou riviérou a objevte 12 km dlouhou promenádu podél moře, jejíž základy byly položeny již roku 1844, kdy jeden vizionářský obchodník obilím postavil první opatijský hotel - dnes známou vilu Angiolinu. Opatija brzo vyrostla v jedno z nejelitnějších letovisek Rakousko-uherské monarchie.

Ubytování KRK - ostrov Krk se nachází ve středu Kvarnerského zálivu a je uznáván jako jedna z nejatraktivnějších turistických destinací. Pro své mírné mediteránní klima, zeměpisnou polohu a různorodost přírodních a kulturních krás už v antice dostal název zlatý ostrov.
Ubytování CRIKVENICA - romantické místo v nejkrásnější části Kvarnerského zálivu. Město se rozprostírá podél moře a početné písečné (s modrou vlajkou) nebo oblázkové pláže spojuje 8 km dlouhá promenáda.
Ubytování PAG - největší ostrov v Jaderském moři nabízí rozmanité pobřeží s malými zátokami, skrytými plážemi a úzkými pruhy pevniny. Město Pag je historickým a kulturním centrem ostrova a během letní sezóny se zde konají nejrůznější kulturní a zábavní akce.

Severní Dalmácie - Chorvatsko

V severní Dalmácii můžete navštívit např. národní park Kornati, který se skládá z řady ostrovů a útesů. Protože ostrovy jsou neobydlené, panuje zde zcela unikátní nálada a neobyčejný klid. V severní Dalmácii se ovšem nacházejí také dva další proslulé národní parky: Paklenica a Krka.

Ubytování ZADAR - kulturní a hospodářské centrum oblasti je obklopeno 300 ostrovy, zálivy, plážemi, národními parky a vodopády. Díky své přírodní kráse a pohostinnosti místních obyvatel je Zadar oblíbenou turistickou destinací. Zde byla založena první univerzita země, zde vycházely první noviny v Chorvatsku a zde vyšel první román.

Ubytování BIOGRAD - malebné městečko Biograd leží podél pobřeží a chlubí se upravenou mořskou promenádou se spoustou restaurací, kaváren, obchodů a úžasným pohledem na přístav. Vychutnejte si zdravou a chutnou kuchyni zdejšího regionu, křišťálově čisté moře a perfektně připravené písečné i oblázkové pláže.
Ubytování MURTER - ostrov Murter leží jen pět metrů od pevniny a je s ní spojen pohyblivým mostem. Na Murteru najdete krásné slunečné písečné i oblázkové pláže a malé ukryté zátoky. Procházka olivovými hájemi a fíkovými plantážemi poskytne dostatek stínu pro odpočinek.
Ubytování ŠIBENIK - kulturní a historické památky jsou do dnešního dne důkazem toho, jak dlouho je tento region již obydlen, jakož i důkazem stavitelského umění jeho starobylých obyvatel. Šibenická pevnost byla postavena v 9. stol. a město je poprvé zmiňováno v roce 1066 v darovacím dekretu chorvatského krále Petra Krešimira.

Střední a jižní Dalmácie - Chorvatsko

Středobodem celého regionu je druhé největší město Chorvatska Split staré 1 700 let, kde se snoubí současnost se starověkem i středověkem - bezesporu nejzajímavější město celé Dalmácie. Ochutnejte sklenici chorvatského vína před Diokleciánovým palácem nebo se projděte po nádherné přístavní promenádě, kde panuje čilý obchodní ruch.

Ubytování OMIŠ - na 30 km dlouhé Omišské riviéře se rozprostírá množství pláží, šumících vodopádů a velký kaňon, jenž nabízí ideální podmínky k raftingu a horolezectví. V srdci Dalmácie a u ústí řeky Cetina leží krásné historické město Omiš se spoustou pamětihodností a kulturních událostí.
Ubytování MAKARSKA - jeden z nejatraktivnějších regionů Chorvatska s celoročně příznivým podnebím a kulturním i historickým bohatstvím. Ochutnejte oblíbený dort Makarana anebo se vydejte na vylet do města Trogir, jehož zachovalé starobylé centrum bylo zařazeno mez památky Unesco.
Ubytování BRAČ - ostrov Brač se svými 20 malými a pěknými vesničkami je vyhlášený turistický cíl. Místní obyvatelé jsou obzvláště pyšní na 400m dlouhý písečný poloostrov Zlatni Rat, jehož tvar se neustále mění vlivem větru a mořských proudů. Čistý vzduch, rozmanitá vegetace, teplé moře a nádherné pláže - co víc si můžete přát.
Ubytování KORČULA - na ostrově Korčula na vás čeká překrásné pobřeží se spoustou zálivů a malých ostrůvků. Přírodu určují zelené jehličnaté lesy, léčivé rostliny a středomořské květiny. Kulturním a historickým centrem ostrova je město Korčula, přičemž ostrov spojuje s pevninou několik trajektových spojení.
V našem katalgu najdete řadu domů, apartmánů a bungalovů u moře v Chorvatsku. Ubytování v Chorvatsku - apartmány a domy u moře ....

Domy s bazénem

Ubytování v rekreačních domech s bazénem
Varna
Osob: 4
Varna
Osob: 4
Balchik
Osob: 12
Lagoon Villas (Balchik)
Osob: 7

Last minute nabídky

Last minute rekreační domy
Playa Paraiso
19.11.2016 - 27.11.2016
6.510 Kč
Villa Anna (Catania)
13.11.2016 - 27.11.2016
13.480 Kč
Dragsmur Strand
14.11.2016 - 25.11.2016
29.350 Kč
Breskens
20.11.2016 - 27.11.2016
7.965 Kč
Oresi