Rekreační domy u moře
Rekreační domy v Alpách
Ubytování v Řecku

ubytování v soukromí nejen v Itálii a Chorvatsku, rekreační domy, rekreační chaty

RekreacniDomy.cz
Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...
Volejte zdarma: 800 400 484 | 7 dní v týdnu 9:00 - 20:00 hod

Rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány k pronájmu v Čechách a Evropě

Rekreační apartmány a domy - vyhledejte vaše ubytování a rezervujte on-line:
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
AlbánieBelgieBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FinskoFrancieHolandsko
ChorvatskoIslandItálie
KyprLucemburskoMaďarsko
NěmeckoNorskoPolsko
PortugalskoRakouskoŘecko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanělskoŠvédskoŠvýcarsko
Turecko

Nabídka

Hledání podle kódu domu

Akce & Novinky

Zahájení prodeje sezóny 2017
Zahájili jsme prodej ubytování rekreačních domů na letní sezónu 2017. Již dnes je mož... více>
Plánovač trasy na cestu k rekreačnímu domu
U každého rekreačního domu máte nyní možnost spočítat si s plánovačem trasy dobu jí... více>

Přihlášení uživatele

Zapomněl jsem heslo
Nová registrace

Otázky a rezervace

Volejte zdarma - 800400484

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte výhodné cestovní pojištění online.
siux

Praktické informace - FAQ

Jaké je vybavení rekreačních domů?

Rekreační objekty jsou vždy zařízeny podle vkusu majitele. V kuchyních je k dispozici dostatek nádobí a kuchyňských předmětů pro vypsaný počet osob. Často patří k vybavení domu technické přístroje ( např. automatická pračka, myčka na nádobí, TV, CD-Player etc. ). Jejich detailní výčet najdete u každého objektu zvlášť.

 

Smí přijet více osob, než je v katalogu či na internetu pro daný objekt uvedeno?

Bez dalších nákladů a předchozího oznámení lze do každého rekreačního objektu přivézt 1 dítě do 4 let navíc. V ostaních případech je nezbytně nutné zeptat se předem. Jinak všeobecně platí, že v rekreačním objektu nesmí přebývat více osob, než pro kolik osob je určen. Je zakázáno stanovat nebo používat jiné podobné prostředky na pozemku objektu. Doporučujeme v takových případech zaknihování dvou nebo více sousedních objektů.

 

Jsou v rekreačních objektech peřiny a polštáře?

Ano, v domě je vždy dostatek peřin a polštářů pro vypsaný počet osob, vezměte si tedy pouze své ložní prádlo.

 

Jsem alergik, jaké peřiny se nachází v rekreačním objektu?

Alergikům doporučujeme vzít si vždy s sebou vlastní antialergickou deku. Dávejte také pozor, aby v domě nebyla povolena domácí zvířata.

 

Jak poznat, že závěrečný úklid je součástí celkové ceny pronájmu?

Ocitnete-li se na stránce " Vašeho vysněného domu ", uvidíte úplně nahoře název místa/obce, kód objektu, cenu a zvolený termín pronájmu. V případě již zaplaceného úklidu se zde objeví text " závěrečný úklid inkl. XXX Euro ". V katalogu jsou tyto domy označeny příslušným symbolem.

 

Kolik stojí závěrečný úklid?

Jestliže není úklid zahrnut v ceně pronájmu, liší se jeho cena podle země, do které přijíždíte, a podle typu rekreačního objektu. Uklidí-li si host sám, ušetří samozřejmě nezanedbatelnou částku. Informace k úklidu naleznete přímo v domě.

 

Mohu provést závěrečný úklid rekreačního objektu sám?

Závěrečný úklid objektu může samozřejmě zákazník provést sám, přičemž majitel objektu nebo servisní pracovník poté úklid zkontrolují. Pokud chcete úklid nechat na nás, můžete tak učinit již při knihování Vašeho objektu nebo prostřednictvím formuláře pro objednání extra služeb. U mnoha rekreačních domů zejména v jižní Evropě je závěrečný úklid zahrnut již v ceně pronájmu.

 

Jsou v domě čistící prostředky?

Doporučujeme Vám přivézt si sebou každodenní čistící prostředky jako např. saponáty, prostředky na mytí nádobí, protože tyto nejsou zpravidla součástí pronájmu. To platí i pro ručníky, utěrky, toaletní a kuchyňský papír, mycí prostředky, tablety do myčky apod.. Necháme na Vás, zda-li povezete tyto prostředky s sebou nebo si je zakoupíte přímo na místě.

 

S jakou spotřebou je nutné asi počítat?

Náklady za elektřinu, telefon, plyn, vodu, krbové dřevo a topení jsou tzv. vedlejší výdaje. U mnoha rekreačních objektů je ovšem spotřeba vody nebo elektřiny již zahrnuta v ceně pronájmu. V ostatních případech závisí aktuální spotřeba na typu objektu, jeho vybavení, velikosti apod.. Doporučejeme proto vypínat světlo nebo ostatní přístroje, pokud opouštíte dům či byt. To uleví Vaší peněžence a chrání zároveň přírodu. Vedlejší náklady jsou na konci pobytu uhrazeny ze složené kauce.

 

Kolik domácích zvířat lze vzít s sebou?

V mnoha rekreačních objektech je dovoleno přivézt si s sebou max. 2 domácí zvířata, zde je již sjednáno osobní povolení majitele. V zemích jižní Evropy ( Francie, Španělsko, Itálie, Řecko a Chorvatsko ) lze přivézt zdarma pouze 1 domácího mazlíčka. U více domácích zvířat se můžeme zeptat majitele a požádat o jeho eventuelní povolení. Toto je ovšem bezdpomínečně nutné učinit ještě před knihováním rekreačního objektu.

 

Kdy je mi rekreační dům k dispozici?

Příjezd:

Příjezd do rekreačního objektu je dle jednotlivých zemí možný od 15 do 20 hodin. Přesné údaje o jednotlivých zemích naleznete v našich obecných důležitých informacích.

Upozorňujeme, že i v případě dřívějšího příjezdu je objekt zpravidla k dispozici až od 16.00. V den odjezdu musí být dům zanechán v odpovídajícím stavu a opuštěn nejpozději v 10.00.

 

Co dělat, pokud přijedu později?

Při příjezdu mimo uvedené hodiny Vás prosíme o urychlené spojení s majitelem rekreačního objektu. Použijte formulář přiložený k Vašim ubytovacím dokladům. Příjezd mimo stanovenou dobu je tedy domluvou zákazníka přímo s majitelem nebo správcem rekreačního domu a REKREAČNÍ DOMY nejsou za toto ujednání zodpovědny.

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 

1. Příjezd a odjezd

Na ubytovacím dokladu naleznete informaci, kdy se lze do rekreačního objektu nastěhovat a dokdy je nutné ho opustit. Doba příjezdu a doba odjezdu uvedená na ubytovacím dokladu platí všeobecně. Pokud není uvedeno jinak, je nutné opustit rekreační objekt do 10:00. Klíč od objektu se předává zpravidla proti předložení originálního ubytovacího dokladu.

Při zpožděném příjezdu musíte včas kontaktovat majitele, jím pověřenou osobu nebo pořádající CK. Majitel rekreačního objektu přivítá v každém případě informaci o vašem příjezdu, i když se váš příjezd uskuteční v časovém rozmezí uvedeném ve vašich ubytovacích dokladech, tj. 15:00-18:00. K tomu prosím použijte formulář, který je součástí ubytovacích dokladů. Upozorňujeme, že pokud přijedete dříve než bylo uvedeno, bude vám klíč předán až v dohodnutou dobu příjezdu. Pozdější příjezd než bylo uvedeno je možný pouze tehdy, pokud byl domluven s majitelem rekreačního objektu. Dle okolností může majitel požadovat za takový pozdní příjezd extra poplatek. Klíč od objektu předává zpravidla majitel nebo jím pověřená kontaktní osoba. Prosíme o pochopení, že jazykové znalosti nejsou samozřejmostí.

2. Velikost objektu a zařízení

Uváděná plocha v m² se vždy vztahuje na vnější obvod – vniřní využitelný prostor může být až o 15% menší. Většina rekreačních objektů je v soukromém vlastnictví a představuje individuální rekreační objekty zařízené podle osobního vkusu a osobních možností majitele.

Polštáře a deky (peřiny) jsou pro vypsaný počet osob k dispozici. Povlečení (prostěradla, povlaky na polštáře a deky), ručníky, utěrky, čistící prostředky, ubrusy, toaletní papír apod. nejsou k dispozici, pokud není v popisu objektu nebo ubytovacích dokladech uvedeno jinak. Schody/žebříky do horního patra mohou být strmé a bez zábradlí. V některých rekreačních objektech mohou být stropy níže než je obvyklé. Pokud je v popisu objektu uveden zahradní nábytek, znamená to většinou stůl a 4 židle. Lehátka, sedáky nebo slunečník nepatří zpravidla k vybavení rekreačního objektu. Některé rekreační objekty mají tzv. luxusní zahradní nábytek, viz. příslušný symbol v popisu objektu.

3. Rekonstrukce

Obsahuje-li popis objektu i rok rekonstrukce, nemusí to automaticky znamenat, že celý rekreační objekt byl kompletně zrekonstruován. Může se jednat pouze o jednotlivé místnosti jako např. o renovaci koupelny nebo kuchyně.

4. Ložnice/postele/místa na spaní

Ložnice v rekreačních objektech jsou často malé a postele mají většinou délku 70/85 x 180/190. Grand Lit je ca. 130 cm široká dvojpostel, která je určena pro 2 osoby. Dvojpostele jsou většinou široké 140-180 cm a matrace bývají často pěnové. U míst ke spaní (i bez zvláštního upozornění v katalogu) se může jednat o rozkládací gauč nebo křeslo. Výjimečně jsou matrace zapuštěny do dřevěného rámu na podlaze (tzv. jugoslávské postele). Místa na spaní mají často froté potah k ochraně matrace. Prostěradlo povlečte prosím přes tento potah. Hems je otevřená galerie na spaní s matracemi přímo na zemi přístupná často po strmých schodech (pro dospělé méně vhodná, u větších dětí ale velmi oblíbená). Annex je separátní přístavba, ne vždy vytápěná. Vybavení nábytkem je omezené a každá osoba tak nemůže počítat s vlastní skříní nebo komodou.

5. Koupelna/WC

Standard a vybavení koupelen/WC v rekreačních objektech nelze srovnávat s obývaným domovem. Koupelny jsou většinou menší. Je-li v popisu objektu uvedena sprcha, nejedná se nutně o separátní sprchový kout, ale mnohem častěji jde o sprchu přímo ve vaně. Teplou vodu zajišťuje zpravidla boiler (ca. 50l), který pracuje s automatickým úsporným programem a nesmí být proto vypínán. Rekreační objekty jsou zpravidla napojeny na veřejnou kanalizaci a je proto zakázané házet do vodovodních součástí vatu, hygienické tampóny, oděvy apod.

6. Rekreační objekty s vířivou vanou a/nebo bazénem (vnější/vnitřní bazén)

Při objednávce alespoň 3 dny před příjezdem je vnitřní bazén předtopen na ca. 24-25ºC. Zákaz používání mýdla, šamponu apod. je samozřejmostí. Vnější bazény jsou zpravidla k dispozici od 15. května do 15. září, s ohledem na povětrnostní podmínky. Vnější bazény nejsou zpravidla vytápěny a mimo zmíněné období mohou být bez vody.

Tipy jak ušetřit (vnitřní bazény):

  • dveře a okna v bazénové místnosti pečlivě zavírejte
  • při neužívání bazénu ho příslušným krytem nebo plachtou zakryjte
  • nevypínejte prosím větrák, jinak bude v bazénové místnosti příliš vysoká vlhkost
  • nastavte podlahové topení na konstantní teplotu
  • pokud bazénovou místnost nebudete používat, zavřete dveře a nastavte topení na ca. 5°C

Stand-Whirlpool: u rekreačních objektů s vířivou vanou Stand-Whirlpool bude vana ještě před příjezdem naplněna vodou. Pokud víte již před příjezdem, že vířivou vanu užívat nebudete, oznamte to prosím pořádající CK servisní kanceláři, abychom ušetřili energii.

7. TV, SAT, Internet

U objektů bez satelitní antény lze přijímat pouze místní programy. Satelitní anténa je zpravidla nastavena na německé programy (v Itálii ovšem na lokální satelitní a v Maďarsku na mezinárodní satelitní programy). Dle polohy a počasí může příjem kolísat. Eventuelní úpravy nebo změny je možné provádět pouze se souhlasem majitele rekreačního objektu. Upozorňujeme, že pokud majitel nabízí v objektu více televizorů, neznamená to, že lze sledovat najednou více programů zároveň. Další televizory jsou totiž často nastaveny na stejný program anebo je k nim připojen DVD přehrávač či herní konzole. Je-li uveden v popisu objektu internet, potom se jedná jen o internetové připojení. Případný poplatek za jeho používání se hradí přímo na místě.

8. Pozemek/příjezdová cesta

Pozemky rekreačních objektů jsou často přírodní pozemky, a proto celková plocha není vždy plně k dispozici. Může se jednat o lesní pozemky, vřesoviště, písečné duny, vysokou trávu, divoce rostoucí louku apod.. Je také možné, že majitel osázel pozemek křovinami a není ho tedy možné v celém rozsahu využívat. Upozorňujeme, že u nově postavených rekreačních objektů nemusí být pozemek ještě zcela obrostlý a příjezdová cesta kompletně dokončena. Příjezdové cesty jsou zřídka vyasfaltovány, a proto se nehodí pro sportovní nebo nízko položené vozy. V některých oblastech nelze silnice a cesty srovnávat s dnešním standardem. Pokud je v popisu objektu uvedeno, že pozemek je oplocen, neznamená to automaticky, že plot je kompletně uzavřen a mohou se zde volně (bez vodítka) pohybovat domácí zvířata.

Garáže v jižní Evropě jsou většinou určené pro malá auta.

9. Vzdálenosti

Uváděné vzdálenosti jsou vždy měřeny vzdušnou čarou k nejbližšímu břehu (moře, fjord, řeka nebo jezero) a slouží tedy spíše k orientaci. Nejedná se tedy o vzdálenost k nejbližší pláži nebo místu vhodnému ke koupání. Vzdáleností na nákup se rozumí nejbližší obchod, kiosek nebo supermarket. Upozorňujeme, že některé obchody mají otevřeno pouze v hlavní sezóně a vzdálenost k obchodu ve vedlejší sezóně tak může být podstatně delší. Pořádající CK nezodpovídá za případné uzavření obchodů nebo restaurací.

10. Kauce

Pokud není v popisu objektu nebo ubytovacích dokladech uvedeno něco jiného, skládá se při příjezdu kauce, jejíž výše se liší dle typu a velikosti objektu a jejíž výše je uvedena v ubytovacích dokladech. Kauce se vrací zpravidla při odjezdu. V některých případech se ovšem vrací zpět až ca. 2-3 týdny po ukončení pobytu bankovním převodem. Nezapomeňte proto uvést IBAN a BIC vašeho bankovního účtu. U rekreačních objektů označených fialovým symbolem blesku je spotřeba elektřiny zahrnuta po celý rok do ceny pronájmu (červený blesk = pouze hlavní sezóna) – ne ovšem náklady za jiné než elektrické topení. Spotřeba vody, plynu, topného oleje, elektřiny etc. se většinou odečítá ze složené kauce. Z kauce se hradí zároveň případné škody nebo nedostatečně provedený závěrečný úklid. Pokud vedlejší náklady kauci překročí, obdrží zákazník dodatečný účet s vyúčtováním jednotlivých položek. Při objednávce skupin do 21 let nebo na Vánoce a Silvestr může majitel objektu navýšit kauci o 500,- EUR na osobu a požadovat povinné zaplacení poplatku za závěrečný úklid objektu.

11. Variabilní vedlejší náklady/topení

Náklady za topení, pokud nejsou zahrnuty v ceně pronájmu, se hradí při odjezdu majiteli rekreačního objektu nebo jím pověřené osobě. Možnosti topení se řídí platnými zákony jednotlivých zemích (roční doba, denní doba, max. teplota). Všeobecně lze očekávat, že od 15. září do 1. června je v objektu možnost topení a mimo toto období nikoliv. Možnosti topení u objektů, kde jsou náklady za topení zahrnuty v ceně pronájmu, se zpravidla řídí stejným ročním intervalem. Vzhledem ke klimatickým podmínkám nemají některé rekreační objekty v Maďarsku žádné topení.

12. Úklid

Je samozřejmostí, že zanecháte rekreační objekt pro další zákazníky pečlivě uklizený. Majitel vám ho předal uklizený a připravený, a rád by ho v takovém stavu znovu převzal. To se týká zejména úklidu lednice, mrazáku, trouby, sporáku, zahradního grilu a sanitárního vybavení. Závěrečný úklid je u všech rekreačních objektů v Maďarsku zahrnut v ceně pronájmu. I když je závěrečný úklid zahrnut v ceně pronájmu, měli byste po sobě umýt nádobí, vyprázdnit myčku a odnést zbytky potravin, láhve atd.. Odpadky je nutné odnést do popelnice nebo příslušného kontejneru. Sami svlečte povlečení a nechte ho na chodbě, pokud není uvedeno něco jiného. Nábytek i zahradní nábytek vraťte na původní místo. Pokud tak neučiníte, má majitel právo zahrnout tyto práce extra do konečného vyúčtování vedlejších nákladů.

13. Domácí zvířata

Někteří majitelé si nepřejí ve svém objektu domácí zvířata. To vyplývá z příslušného popisu objektu. Nemůžeme garantovat, že se v takovém objektu nikdy žádná domácí zvířata nevyskytovala. Prosíme vás tedy o respektování tohoto přání. Pokud pořádající CK zjistí, že tento zákaz nebyl dodržen, budeme nuceni hosty vyzvat, aby domácí zvíře z objektu okamžitě odvedli. Je-li v popisu objektu uveden symbol psa, jsou zde domácí zvířata povolena. Při objednávce uveďte, že si berete domácí zvíře, a dbejte prosím na veškerá potřebná očkování pro danou zemi (zeptejte se zvěrolékaře). Upozorňujeme, že pokud jsou v objektu povolena domácí zvířata, můžete si vzít automaticky jen 2 domácí zvířata. V jižní Evropě je povoleno ale jen 1 domácí zvíře, pokud není výslovně uvedeno něco jiného! Chcete-li vzít více domácích zvířat, musíme se nejdříve zeptat majitele.

Dovolená s koněm

Dovolte nám prosím zdůraznit, že nezodpovídáme (ani pořádající CK) za žádné škody nebo události, které by mohl způsobit Vámi přivezený kůň. Doporučujeme v této souvislosti uzavřít zvláštní druh pojištění.

14. Nekuřácké rekreační objekty

Někteří majitelé si přejí, aby jejich rekreační objekt byl výhradně nekuřácký. To je uvedeno v popisu objektu termínem „Nekuřácký dům“, anebo na to majitel upozorňuje ve svém objektu. Pořádající CK nemůže garantovat ani kontrolovat, zda je zákaz kouření dodržován, ale rádi bychom naše hosty vyzvali k jeho respektování.

15. Informace v katalogu

Tyto informace v katalogu/na internetu představují ve spojení s našimi Všeobecnými obchodními podmínkami podklady pro vaši objednávku.

16. Hmyz/hlodavci/alergie

Upozorňujeme, že i v rekreačních objektech, kde nejsou povolena domácí, se vyskytují alergeny (prach, roztoči apod.). V objektech nacházejících se ve volné přírodě se může vyskytovat hmyz. To platí např. pro mouchy, mravence, vosy, včely apod.. Pavučiny se mohou objevit i po krátké době, třebaže byl objekt řádně uklizen. Pořádající CK za to není zodpovědná. Ani občasnému výskytu myší nelze zcela zabránit. Při větších problémech kontaktujte prosím majitele, jím pověřenou osobu nebo příslušnou servisní kancelář, aby byla rychle sjednána náprava. Pořádající CK nezodpovídá za žádnou alergickou reakci nájemce v jednotlivých rekreačních objektech.

17. Stavební činnost/hluk

Pořádající CK nemùže kontrolovat stavební èinnost v jednotlivých oblastech a místech, kde se nacházejí rekreaèní objekty. V blíkosti rekreaèních objektù se tak mohou stavìt nové stavby anebo zde mohou probíhat rekonstrukèní a jiné práce. Podotýkáme, že i v turistických regionech pokraèuje život bìžných obyvatel. Vyskytuje se samozøejmì i dopravní hluk a hluk z letištì.

18. Problémy/reklamace

Zjistíte-li po svém příjezdu nějaké vady na zařízení a vybavení rekreačního objektu, musíte je během prvních 72 hodin po jejich zjištění nahlásit majiteli resp. servisní kanceláři v dané zemi (nedostatečně provedený úklid okamžitě). Toto oznámení nelze provést emailem, ale musí být učiněno telefonicky nebo osobně. Pokud nebude v přiměřené lhůtě sjednána náprava, informujte neprodleně příslušnou servisní kancelář pořádající CK v dané zemi nebo hotline linku +45 97975757. Případnou slevu z nájemného lze uplatňovat pouze tehdy, pokud nebyla sjednána v přiměřené lhůtě náprava a pořádající CK byla o této závadě informována. Pokud je odstranění závady možné jen s nepoměrně vysokými náklady, může být po uvážení náprava realizována náhradním rekreačním objektem. Nájemce je povinen si zaznamenat jméno pracovníka CK a dále se chovat tak, aby další škody na rekreačním objektu, pro majitele a pořádající CK byly co možná nejmenší. V případě reklamace musí nájemce poskytnout pořádající CK přiměřenou lhůtu k nápravě nebo odstranění zjištěné závady. Předčasný odjezd bez předchozí domluvy s pořádající CK nese riziko, že nájemní vztah nebude zrušen nebo že zákazník ztratí nárok na případné odškodnění. To je odůvodněné tím, že nájemce svým předčasným odjezdem prokazatelně znemožnil případné odstranění nedostatku nebo eventuelní poskytnutí náhradního objektu. Nebyla-li stížnost dle mínění zákazníka vyřešena odpovídajícím způsobem, musí být pořádající CK nejpozději do 14 dní po ukončení pobytu doručena písemná reklamace s uvedením značky objektu a knihovacího čísla. Nelze uznat reklamaci na základě skutečnosti, že jiní zákazníci eventuelně dostali lepší rekreační objekt, než je uvedeno v katalogu. Případné odškodnění obsahuje jen přímé ekonomické škody. Za nepřímé ekonomické škody resp. škody způsobené třetí osobou a škody neekonomické povahy není pořádající CK ani majitel rekreačního objektu zodpovědný.

19. Tipy a další informace

Rekreační poplatek

V mnoha zemích a obcích se vybírá tzv. rekreační poplatek, který se hradí přímo majiteli objektu. Výše poplatku se liší podle regionů a jednotlivých míst.

Elektřina/voda

V horkých letních měsících nebo během déletrvajícího sucha může dojít k výpadkům v zásobování vodou nebo elektřinou. Na to bohužel nemá pořádající CK žádný vliv. V takovém případě se prosím obraťte na majitele rekreačního objektu nebo jím pověřenou osobu. V některých oblastech může pitná voda díky zvýšenému obsahu minerálních látek vykazovat příslušné zabarvení.

Pojištění/doklady k vozidlu

Nezapomeňte před cestou uzavřít zdravotní připojištění a vzít s sebou platné cestovní doklady, doklady k vozidlu a řidičský průkaz. Kromě toho upozorňujeme, že většina příjezdových cest do Maďarska a veškeré dálnice jsou zpoplatněny. Dálniční známky zakoupíte na čerpacích stanicích, příslušných prodejních místech nebo internetu. Bližší informace vám rádi sdělí kolegové pořádající CK v dané zemi.

Loď/rybaření

K získání platného rybářského lístku/povolenky budete vždy potřebovat platný rybářský průkaz své země. Patří-li k vybavení rekreačního objektu loď, potom bývá zpravidla k dispozici v období květen-září (dle povětrnostních podmínek). Upozorňujeme, že povinné záchranné vesty nejsou součástí vybavení a loď je užívána jen na vlastní nebezpečí.

Centrální topení

Centrální topení znamená, že budova je vytápěna vlastním topným systémem, např. kotlem na plyn nebo pevná paliva (uhlí/dřevo).

Hračky

Pod pojmem hračky se rozumí houpačka, pískoviště, kolébka, hrací domek, skluzavka nebo jejich kombinace. Používání jen na vlastní nebezpečí a pod dozorem rodičů.

Gril

K vybavení mnoha objektů patří gril. V některých případech je nutné gril nejdříve vyčistit, např. pokud nebyl předtím dlouho používán. To však nezbavuje zákazníka povinnosti gril před odjezdem znovu umýt a vyčistit.

Sauna

Na kamna v sauně nelejte prosím žádnou vodu, protože to může způsobit výpadek v dodávce elektřiny nebo rozsáhlé škody na majetku.

Solárium

Solárium je zpravidlo připevněno k jedné z postelí. Doporučujeme používání solária pouze osobám starším 18 let.

GPS-souřadnice v popisu cesty

GPS-souřadnice uvedené v popisu cesty nevedou vždy až přímo k rekreačnímu objektu a vyhrazujeme si v této souvislosti právo chyby. GPS-souřadnice mohou označovat nejlépe dosažitelné místo v blízkosti – např. nejbližší silnici/ulici, křižovatku apod.. Pokud se klíč od objektu nepředává přímo v něm, vztahují se GPS-souřadnice k místu pro předání klíčů od objektu. Zkontrolujte si proto před odjezdem, zda-li uvedené GPS-souřadnice odpovídají adrese rekreačního objektu.

Domy s bazénem

Ubytování v rekreačních domech s bazénem
Zun-Zwei (Sarnen bei Luzern)
Osob: 12

Last minute nabídky

Last minute rekreační domy
Houstrup
14.11.2016 - 19.11.2016
3.273 Kč
Kvie Sø
29.11.2016 - 09.12.2016
8.721 Kč
Vesterlyng
11.11.2016 - 14.11.2016
23.877 Kč
Tropical Islands
19.11.2016 - 22.11.2016
17.561 Kč
Oresi