Rekreační domy u moře
Rekreační domy v Alpách
Ubytování v Řecku

ubytování v soukromí nejen v Itálii a Chorvatsku, rekreační domy, rekreační chaty

RekreacniDomy.cz
Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...
Volejte zdarma: 800 400 484 | 7 dní v týdnu 9:00 - 20:00 hod

Rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány k pronájmu v Čechách a Evropě

Rekreační apartmány a domy - vyhledejte vaše ubytování a rezervujte on-line:
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
AlbánieBelgieBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FinskoFrancieHolandsko
ChorvatskoIslandItálie
KyprLucemburskoMaďarsko
NěmeckoNorskoPolsko
PortugalskoRakouskoŘecko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanělskoŠvédskoŠvýcarsko
Turecko

Nabídka

Hledání podle kódu domu

Akce & Novinky

Zahájení prodeje sezóny 2017
Zahájili jsme prodej ubytování rekreačních domů na letní sezónu 2017. Již dnes je mož... více>
Plánovač trasy na cestu k rekreačnímu domu
U každého rekreačního domu máte nyní možnost spočítat si s plánovačem trasy dobu jí... více>

Přihlášení uživatele

Zapomněl jsem heslo
Nová registrace

Otázky a rezervace

Volejte zdarma - 800400484

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte výhodné cestovní pojištění online.
siux

Itálie a rekreační domy

Rekreační domy u mořeChorvatsko, jako pohodové ubytování u moře, již máte procestované křížem krážem? A co ubytování u moře v Itálii a rekreační domy? Itálie, stejně jako Chorvatsko Vám může nabídnout destinaci plnou zeleně, slunce, památek, a samozřejmě moře. Vyberte si letní ubytování u moře v Itálii a rekreační rodinný dům, který uspokojí všechny Vaše buňky, nejen ty chuťové z místní kuchyně.

Itálie a rekreační domy - více >>

 

Rekreační domy u moře

Rekreační domy u mořeKlid, ničím a nikým nerušené soukromí, moře na dosah ruky, tak z takového privilegia se budete moci těšit, rozhodnete-li se pro ubytování u moře v podobě rekreačního domu. Že jste již tzv. vyrostli z dobrodružství v podobě divokého stanování? Stan klidně nechte doma, stejně tak nemusíte shánět ubytování u moře ve stanové osadě na Vámi vybraném místě, zvolte rekreační domy u moře.

Rekreační domy u moře - více >>

 

Chorvatsko a rekreační domy

Chorvatsko rekreační domyRodinné rekreační domy u moře jsou skvělou volbou, jak si užít letošní dovolenou v páru, s přáteli a nebo rodinou. Kvalitní ubytování u moře nemusí být jen v hotelu, bungalovu, či karavanu, ale jako rekreační domy. Pro ubytování u moře můžete zvolit rekreační dům nebo apartmán, který využijete především pokud volíte svoji vlastní dopravu a plánujete si dovolenou u moře sami bez zprostředkovatele.

Chortvatsko a rekreační domy - více >>

 

Rekreační domy a Silvestr na horách

Silvestr 2012 rekreační domySilvestr 2013 můžete příjemně prožít se svoji rodinou, blízkými, přáteli, nebo kolegy z práce na horách, a to ve Vámi vybraném rekreačním domě, rekreačním apartmánu, nebo na chatě, chalupě. Líbí se Vám tato myšlenka, ale nevlastníte žádný ze zmíněných objektů na horách? Reakreační domy, rekreační apartmány a rekreační chaty k pronájmu na horách jsou ideální místo pro oslavu Silvestru 2013 na horách.

Silvestr na horách a rekreační domy - více >>


LUXUSNÍ REKREAČNÍ VILY - pronajměte si luxus

Luxusní rekreační domy

Chcete strávit letní dovolenou v luxusní rekreační vile? Toužíte zažít opravdu nevšední zážitky plné pohody a luxusu? Dovolená v komfortním prostředí -  pronajměte si luxusní vilu a užívejte si. Pronájem luxusního apartmánu nebo vily z naší nabídky splní všechna vaše očekávání. Vily jsou situovány v krásném prostředí a jsou plně vybaveny. Vychutnejte si vaši dovolenou v celé její kráse.

Luxusní rekreační vily k pronájmu - více >>

 

TROPICAL ISLANDS - zábavní park v Evropě - tropické ostrovy v Německu

Zábavní park Tropical Islands Zábavní park Tropical Islands nabízí zážitky plné exotiky, které vám navodí atmosféru tropického pásu. Chcete si odpočnout na písečné pláži a poslouchat šplouchání vody, zatímco za vámi se budou tyčit vysoké palmy? Už nemusíte létat do dalekých zemí, stačí zajet do sousedního Německa a navštívit Tropical Islands.

Tropical Islands - více >>

 

Itálie - rekreační domy a apartmány s italskou atmosférou

Ubytování v Itálii, rekreační domy Itálie Itálie je díky své romantičnosti, barevnosti a rozmanitosti jedním z nejvyhledávanějších míst na světě. Nerušený pobyt u moře zaručí jemný písek na plážích a průzračná voda, zatímco k poznávací dovolené zve nespočet proslulých památek a k turistice vysoké hory. Veškeré výlety můžete podnikat z rekreačních domů či apartmánů, které rovněž voní italskou atmosférou a kde si můžete užívat klidu a pohody třeba se sklenkou italského vína. Rekreční domy, vily a apartmány  Ligurie, Umbrie, Toskánsko, Sicílie, Apulie, Řím, Kalábrie, Sardínie, Emilia-Romagna, Garda, Benátky, Friuly vás jiště nadchnou.

Ubytování v Itálii - více >>

 

Rekreační domy v zimě - Kam za sluncem?

Rekreační domy v zimě Přestože se teplých prosluněných dnů u nás v zimě nedočkáme, není žádnou překážkou užít si je za hranicemi. Nemusíme kvůli tomu letět příliš daleko, i v Evropě nalezneme řadu míst, kde si můžeme neomezeně užívat slunce a zimní dovolenou ve stylu letní dovolené i v zimních měsících. Rekreační dům či apartmán si můžete vybrat v mnoha slunečných koutech Evropy: Andalusie, Costa de la Luz, Kanárské ostrovy, Sicílie, Kréta. Výhodou může být nejen příjemně strávený rekreační pobyt u moře v době, kdy se většina lidí choulí do svetrů, ale i velice příznivá cena, za kterou vám můžeme nabídnout nezapomenutelný pobyt v rekreačních domech a apartmánech. Co byste řekli tomu, že by se vaše letošní dovolená u moře odehrávala ve vánočním čase či na Silvestra.

Rekreační domy v zimě - více >>

 

Letní nebo zimní dovolená ve Švýcarsku to je kvalita, čistá příroda a Alpy

Rekreační domy a apartmány ve Švýcarsku Letní a zimní dovolená ve Švýcarsku nejspíš ani nepotřebuje komentář. Nádherné hory, které zabírají více než polovinu území, samy o sobě lákají návštěvníky k pobytu a poznání. Švýcarsko můžete omjevovat autem, na kole ale taky třeba v moderních vlacích s dech beroucím panoramatickým výhledem. Co si týden nebo dva odpočinout v rekreační chatě nebo apartmánu?

Vydejte se s námi do této krásné země a ubytujte se v některém z našich rekreačních domů, vil a apartmánů, nebudete litovat.

Ubytování ve Švýcarsku - více >>

 

Auto a rekreační domy v Itálii to je dovolená s ubytováním v soukromí dle vašeho gusta

Rekreační domy Itálie, apartmány v Itálii, ubytování v soukromí

Rekreační domy a vily nebo rekreační apartmány a byty v Itálii vás svou pohostiností jistě nadchnou. Zarezervujte si náš rekreační objekt a užijte si dovolenou podle vašich představ. Jeďte do Itálie autem a můžete v Itálii kdykoli a kdekoli objevovat blízké či vzdálenější okolí. Přečtěte si, co vás při cestě autem může potkat a poslechněte si naše doporučení.

Itálie autem s ubytováním v soukromí v apartmánech a vliách - více >>

Ubytování na Srí Lance v tropických vilách

Srí Lanka Nabízíme vám výběr luxusních domů a apartmánů na Srí Lance.  V  Nabízíme vám ubytování na Srí Lance mnoha typech vil ve středním až nejvyšším stadardu vč. osobního služebnictva nebo kuchaře. Ve vilách o vás bude postaráno zkušeným a vstřícným personálem. Srí Lanka je považována za perlu Indického oceánu a Marco Polo označil tento ostrov za nejkrásnější a jakmile objevíte jeho kouzlo, tak vám nezbude nic jiného než s ním souhlasit.  Ubytování na Sri Lance - více >>

Ubytování Chorvatsko 2013 - dovolená v Chorvatsku u moře

Ubytování v Chorvatsku Rekreační domy a byty v Chorvatsku. Nabízíme ubytování v domech s bazénem a v blízkosti moře. Rekreační domy a byty na Jadranu s překrásným výhledem. Cesta do Chorvatska je směsicí z rekreace a kultury, klidu a aktivit. Krátký průvodvce oblastmi kde nabízíme rekreční domy a apartmány v Chorvatsku je na této stránce. Není divu, že apartmány nebo pokoje v Chorvatsku patří k nejoblíbenějšími v celém středomořském regionu. A není ani nutné si zde lámat hlavu nad počasím. Vyberte si z naší široké nabídky rekreačních domů, bytů a apartmánů po celém Chorvatsku. Ubytování Chorvatsko - více >>

 

Dovolená na slunném Kypru

Kypr Agia Napa, Proteras a Paralimni jsou skutečným rájem vodních sportů jako je vodní lyžování, windsurfing, kanoistika, potápění a speed boating. Uspokojí každého návštěvníka i širokou škálou nočního vyžití. Navíc vám nabízíme velkou řadu domů s bazénem.


Agia Napa byla kdysi malou rybářskou vesničkou. Ve středu vesnice se nachází středověký klášter, kde se také odehrává každoroční Agia Napa Festival. Celá tato akce přibližuje historické, kulturní a zemědělské tradice jak místní, tak celého Kypru. Součástí programu jsou divadelní a operní představení, dále koncerty a taneční vystoupení. Tato oblast je známá úrodnou červenou půdou, která plodí kyperské brambory a sezónní zeleninu. Prázdninové domy a apartmány >>

 

Prázdninové domy a apartmány ve Francii

Ubytování ve Francii Objevte s námi kouzelnou Francii, která je vůbec nejnavštěvovanější zemí světa. Ubytujte se v soukromí útulného rekreačního domu nebo apartmánu a ponořte se do zdejšího neopakovatelného života.

Francie je zemí, která ohromí návštěvníka svojí přírodní rozmanitostí, i pohnutou historií. Skalnatou francouzskou krajinu vystřídají pláže, nad kterými se rozprostírají zelené ostrovy divoce rostoucí vegetace, jinde zase vstoupíte do hlubokého lesa plného tajemných stínů a zvuků. Pronajměte si dům nebo byt ve Francii a zažijete pohádkovou dovolenou! Šarmantní rekreační domy k pronájmu jsou zde >>

 

Ubytování v Rakousku

Ubytování v Rakousku Rakousko – je odedávna zemí oddechu, rekreace, země věčně mladá a svěží. V Rakousku na Vás čekají alpské masívy, uchvacující pohledy na alpská panoráma, zážitky z přírody a spousta čerstvého vzduchu. Ale nejen to je Rakousko. Dojem na vás učiní vysoce rozvinutá infrastruktura, rozmanitost kultury a umění. Rekreační apartmány a domy v Rakousku nabízejí vysoký standard za atraktvní cenu.

V Rakousku se setkáte s hostinnými srdečnými lidmi, kteří na vás hovoří příjemným dialektem, který mnohým připadá zcela nesrozumitelný, ale přesto mu rádi naslouchají. Nabídka ubytování v soukromí >>

 

Rekreační chaty a domy v Norsku - ráj nejen rybářů

Ubytování v Norsku Dovolená v zemi fjordů, hor a trolů. Rekreační chaty přímo u moře s nádherným výhledem na fjord... Objevte pro sebe Norsko jako úžasnou zemi pro Vaši dovolenou. Ubytujte se v plně zařízeném rekreačním domě.

Všechny rekreační domy, chaty a apartmány jsou osobitě zařízeny svým majitelem a budete se zde jistě cítit téměř jako doma.
Vzhůru do Norska! Ubytování v Norsku >>

 

 

Česká republika znovu a znovu - české chaty a chalupy

Ubytování v ČecháchŠumava, Praha, Beskydy, Krkonoše, Pálava - i v zemi, kde žijeme, se nachází spousta míst, která stojí za znovuobjevování. Ať jste v Českém ráji, v Krkonoších, na Vltavě nebo v klasických lázeňských městech Karlovy Vary či Mariánské lázně – v této poměrně malé zemi se slibnými rekreační oblastmi se řadí jedno vedle druhého. Postupem času se nich staly oblíbené destinace rekreantů z celého světa. Ve vzdálenosti pouhých několika hodin jízdy autem tu na Vás čeká kombinace z kultury, sportu a rekreace. Ubytování v Čechách začíná na REKREACNIDOMY.CZ. Chaty a chalupy >>

Španělsko – moře a slunce to je dovolená ve vašem rytmu

Ubytování ve Španělsku

Rekreační domy a byty ve Španělsku se báječně hodí pro dovolenou v soukromí. Pronajatý rekreační dům nebo byt je Vaším bezpečným bodem, ze kterého můžete kdykoli objevovat blízké či vzdálenější okolí. Přečtěte si, co můžete např. podniknout. Zeptjte se nás také na rekreační domy s bazénem.

Vychutnejte si perfektní polohu našich rekreačních domů a bytů ve Španělsku např. na pobřeží Costa Brava či Costa Dorada, v Andalusii nebo na Kanárských ostrovech. Ubytování ve Španělsku >>

Domy s bazénem

Ubytování v rekreačních domech s bazénem
Strandblick 2 - Dorf 1 (Travemünde-Priwall)
Osob: 12
Brakel/Bellersen
Osob: 4
Schloss Poggelow
Osob: 20
Meeresrauschen 5 - Dorf 6 (Travemünde-Priwall)
Osob: 12

Last minute nabídky

Last minute rekreační domy
Knäred/Markaryd
19.11.2016 - 26.11.2016
2.134 Kč
Jegum Ferieland
19.11.2016 - 26.11.2016
9.757 Kč
Hålta/Ytterby
19.11.2016 - 10.12.2016
9.638 Kč
St.Andreasberg/Oberharz
19.11.2016 - 24.11.2016
7.293 Kč
Oresi