Rekreační domy u moře
Rekreační domy v Alpách
Ubytování v Řecku

ubytování v soukromí nejen v Itálii a Chorvatsku, rekreační domy, rekreační chaty

RekreacniDomy.cz
Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...
Volejte zdarma: 800 400 484 | 7 dní v týdnu 9:00 - 20:00 hod

Rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány k pronájmu v Čechách a Evropě

Rekreační apartmány a domy - vyhledejte vaše ubytování a rezervujte on-line:
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Hledat...
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
AlbánieBelgieBulharsko
Černá HoraČeská republikaDánsko
FinskoFrancieHolandsko
ChorvatskoIslandItálie
KyprLucemburskoMaďarsko
NěmeckoNorskoPolsko
PortugalskoRakouskoŘecko
SlovenskoSlovinskoSrí Lanka
ŠpanělskoŠvédskoŠvýcarsko
Turecko

Nabídka

Hledání podle kódu domu

Akce & Novinky

Zahájení prodeje sezóny 2017
Zahájili jsme prodej ubytování rekreačních domů na letní sezónu 2017. Již dnes je mož... více>
Plánovač trasy na cestu k rekreačnímu domu
U každého rekreačního domu máte nyní možnost spočítat si s plánovačem trasy dobu jí... více>

Přihlášení uživatele

Zapomněl jsem heslo
Nová registrace

Otázky a rezervace

Volejte zdarma - 800400484

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Pro ničím nerušenou dovolenou vyzkoušejte výhodné cestovní pojištění online.
siux

Rekreační domy v Chorvatsk – dovolená u moře

Kdo by neznal tuto překrásnou a sluncem bohatě obdarovanou zemi - Chorvatsko.  Od severních oblastí Kvarneru  až po jižní riviéru Jaderského moře je pro naše zákazníky připraveno více, než 4.500 objektů (rekreační domy, vily, apartmány).  Naše rekreační domy jsou pečlivě vybírány s přihlédnutím k tomu, aby byl dostatek ubytování pro rodiny s dětmi, studenty  sportovce nebo milovníky přírody.  Naši  zákazníci vědí, že pro malé děti, které nerady tráví dlouhý čas v autě je výhodnější cestovat  do oblastí  poloostrova Pula, případně  využít  dnes již velmi dobré silniční sítě směrem na Rijeku a  nebo kousek dále.  Sem cesta netrvá obvykle déle, než  9 hodin.  Ti, kteří si chtějí dopřát  pobyt v exotičtějších oblastech Chorvatska, zamíří jižněji. Tady na ně čeká skutečný ráj pod modrou oblohou. Jadran je pojem,  který  měl svou váhu a pověst již v dobách, kdy zde  pobývali  jen Ti, kteří  měli vyšší příjmy.  Dnes je tato oblast otevřená všem.  Naši zákazníci rádi využívají  naše objekty na ostrovech Krk, Pag i Rab. Dobré spojení trajekty, dobrá vybavenost  letovisek a služby na  úrovni, to jsou důvody, pro které sem naši zákazníci cestují.

 

Rekreační domy Chorvatsko, Dalmácie

Rádi pobývají i v Dalmácii, kde jsou k dispozici apartmány a domy často s bazény, klimatizací a pozemkem, kde je možné  nejen zaparkovat auto, ale  najde se zde příležitost ke hrám dětí, grilování a odpočinku.  

Ne každý den  je nutné  trávit na pláži.  Je možné využít různých krátkodobých kurzů, kde získáte první zkušenosti při potápění nebo řízení plachetnice.  Nabídka gastronomických specialit je nekonečná. Samozřejmě, že zde převládají pokrmy  z čerstvých ryb a zeleniny. Jsou to však jídla, která dostanete  právě jen ve středomoří.  Stranou nesmí zůstat ani nabídka vinic a  sadů. Je skutečně velkolepá.  Chorvatsko si zasluhuje opravdu zvláštní pozornost. Je to země s dlouholetou tradicí, země, kde na své zákazníky čekají pozorní hostitelé a v neposlední řadě  i země, která si svých návštěvníků váží. Na každém kroku vás potká něco zajímavého,  v každé taverně vám nabídnou ke skleničce pálenky nebo poháru vína  i milý úsměv a  vlídné slovo.

 

Nabídka rekreačních domů u moře v Chorvatsku >>.

 

Španělsko – moře a slunce to je dovolená ve vašem rytmu

Tato země, kterou navštívila nekonečná řada našich turistů v minulosti, poskytuje  mimo slunce a moře i  exotickou atmosféru a pro nás často neobvyklé zážitky.  Dovolená v objektech REKREACNIDOMY.cz je však něco jiného, než  cestovat  na organizované pobytové zájezdy.  REKREACNIDOMY.cz vám dají vlastní střechu nad hlavou ať už ve vile nebo apartmánu, poskytne vám možnost si zvolit  místo, kde si nakoupíte  suroviny na dnešní  oběd a přitom často zažijete i dobrodružství, kdy cenu smlouváte  a nakonec nakoupíte za polovinu.  Španělsko je i zemí, kde na vás dýchne atmosféra  minulosti,  někdy vás překvapí   temperament tam, kde jej  třeba neočekáváte a na druhé straně  odmítnete pochopit  klid a pohodu v situacích, kde naopak  očekáváte trochu aktivity.  Jsou prostě země, kde za hodinu znamená až večer a zítra až po neděli. Stačí však, aby někde začala místní kapela hrát a  vše se změní.  Temperament  se projeví ve své plné síle. Tak je to i se zdejším vínem, které se tváří klidně a povýšeně. Po prvním poháru však vlije do žil tolik života, že nezkušený návštěvník z Prahy  druhý den neuvěří tomu, že zapomněl  na bolesti a zákazy lékařů. To je Španělsko.  A nejen to. Kdo by neznal býčí zápasy, které jedni odsuzují a jíní naopak považují za důležitější událost, než například volby nebo narozeniny španělského krále.


Costa Brava , místo,  kde  strávíte příjemnou dovolenou na  sluncem zalitých plážích, v oblastech kde moře chrání lesíky a olivové háje.   Zejména  tyto oblasti  jsou jako stvořené pro ty, kteří dají přednost dovolené v blízkosti  rozvinuté infrastruktury. K dispozici je dobré spojení po okolí, své služby nabízí řada  malých subjektů s  paletou okružních cest a návštěv pamětihodností nebo se rozhodnete pro prohlídku  expozic některé z muzeí. Za zmínku stojí  i  památky, které  byly postaveny pro náboženské účely, nebo  některé z výstavních síní a galerií.  Své  děti  můžete zavést do některého ze zábavních center nebo jim dopřát  vynikající zmrzlinu. I to patří k dovolené ve Španělsku.  O možnostech strávení volného času vás v našich objektech informují sami majitelé nebo si je najdete v brožurách a prospektech, kterých je opravdu dost.  
A  kde dále pro vás připravily REKREACNIDOMY.cz dovolenou?   Určitě znáte Mallorku, kde pro vás čeká  řada příležitostí ke strávení dovolené. Na jihu  mezi Andratx a Colónia de Sant Jordi se ocitnete v blízkosti hlavního města Palma. Návštěva tohoto živého turistického centra, plného obchůdků a malých kaváren vás zanechá příjemné vzpomínky. Pro milovníky památek je zde již po staletí připravena přehlídka  drobných stavení v sousedství  kostelů, tržiště plná  nejrůznějšího zboží a v neposlední a řada dalších pamětihodností. A noční život?  Zkuste se o tom přesvědčit sami.


Celý týden vám nebude stačit k tomu, abyste prošli všechny bary a diskotéky.  Další živou a velmi oblíbenou oblastí Mallorky je východní část se známými plážemi  Sa Rapita  nebo El Trenc.  Skalnaté břehy zde střídají písečné pláže, a mezi nimi  jsou skryty kouzelné zátoky, jedna krásnější než druhá.  
Mimo známá letoviska však můžete navštívit horské vesničky  v Sierra de Tramuntana a na chvíli zapomenout na shon a hluk pláží. REKREACNIDOMY.cz má i zde připraveny své apartmány, kde vás čeká dovolená a
odpočinek.  Dalšími exotickými  místy,  kde  najdete domy a apartmány REKREACNIDOMY.cz, jsou známé  ostrovy Teneriffa a Lanzarote,  La Palma, Gran Canaria, Fuerte Ventura  a poprvé v nabídce  El Hiero.  
Pro všechna tato ostrovní  střediska letních radovánek  je typická rozmanitost  a vysoká kvalita služeb.  Rekreační domy a apartmány, které nabízí REKREACNIDOMY.cz,  jsou často velice atraktivní a  velmi dobře vybavené.  Řada z nich poskytuje fantastický výhled na moře, dostatek místa  a  pohodlí, které k dovolené zaručeně patří. REKREACNIDOMY.cz mají k dispozici rovněž  apartmány v hotelových domech, kde  bývá k dispozici i velký společný venkovní bazén, stánky s občerstvením a  slunečními lehátky.   Velkou výhodou je i poměrně malá vzdálenost od  pláží. Ostrovy  v této části patří mezi klidné oázy vzdálené  svojí klidnou atmosférou  rušným letoviskům na pevnině.  Pobyt  v tomto prostředí  poskytuje svým návštěvníkům  osvěžení a příjemný pocit z dobré volby místa, kde  stráví svoji dovolenou.


Každý,  kdo  navštívil Španělsko, si odnáší  vzpomínky na  příjemně prožitou dovolenou. Pouze někteří však měli  příležitost zkusit dovolenou u REKREACNIDOMY.cz - ve vlastním domě.

 

Co třeba rekreační domy na Kanárských ostrovech? >>

 

Itálie – ideální místo pro individuální zájezdy do rekreačních domů

Země, kde můžete strávit dovolenou  na libovolném místě a nikdy  se nezmýlíte.  REKREACNIDOMY.cz mají pro své zákazníky připraveny  objekty pro rodiny, i pro skupiny přátel. Patří mezi ně apartmány v rekreačních osadách, domky na venkově, luxusní sídla vysoko nad hladinou moře i  vilky uprostřed ovocných zahrad.  Mimoto mají zákazníci REKREACNIDOMY.cz k dispozici i byty ve městech nebo v jejich blízkosti.
Pro rodiny s dětmi je připravena řada domů a apartmánů v oblasti Adria, která je  nejblíže.  Oblast je pro letní pobyty dobře vybavená a je  pamatováno na vše.  Objekty v nabídce REKREACNIDOMY.cz  jsou vybírány tak, aby rodiče s dětmi  mohli dojít k plážím během chvilky, je zde  dobře postaráno o zásobování,  dobře funguje distribuce  nápojů a řada  provozoven s rychlým  občerstvením nabízí  myslí  i na děti.  Stálost počasí je zde téměř zaručena.  Písečné pláže poskytují dostatek místa i pro hry dětí,  místní podnikatelé se starají o pravidelné zásobování zmrzlinou a  chlazenými nápoji.


REKREACNIDOMY.cz začali spolupracovat i s majiteli domů a apartmánů  rovněž v okolí Lago di Garda – vnitrozemského jezera. Tento zázrak přírody  se nachází v blízkosti měst Verona a Brescia.  Malebná krajina,  do které  vedou cesty přes alpské pohoří vám poskytne dostatek slunce, klid  a znovu obnoví síly.
REKREACNIDOMY.cz  nabízejí domy a apartmány i ve známé přímořské oblasti Toskánsko.  Pro některé máme ubytování na venkově, kde vás brzy ráno probouzí zvuky přírody, pro jiné jsou připraveny dobře vybavené byty v centru měst,  případně nabídneme i luxusně vybavené vily s bazénem a velkým pozemkem.Toskánské pobřeží Tyrhénského moře poskytuje dost místa k odpočinku na plážích, ale nejen to. Najdete zde i řadu památek nesmírné kulturní hodnoty,  zdejší cestovní kanceláře se specializují na služby návštěvníkům a pořádají okružní jízdy po okolí, dále nabízí zprostředkování různých krátkodobých  kurzů  nebo vám pouze poskytnou rady a poučení.  Při své návštěvě nezapomeňte  na šikmou věž v Pise, případně zajeďte i do starobylého města  Livorna.  Využijte  i lodních okružních plaveb, kdy vám  moře postaví do cesty známý ostrov Elba.      Toskánsko je také regionem,  odkud pochází mnoho známých odrůd vína. Kdo by neznal  Chianti – víno, které  již po staletí patří mezi ta nejlepší na světě. Vydáme-li se po pobřeží dále na jih, dostaneme se do další velmi atraktivní zóny jejíž dominantou je hlavní město – Řím. Je to známá o oblast Umbria a Severní Latio.  V tomto regionu  REKREACNIDOMY.cz  pro své zákazníky vyhledaly  pestrou paletu objektů.  Apartmány pro 2 nebo 4 osoby, větší pohodlně zařízené byty pro rodiny velké a luxusně vybavené vily se zahradami a bazény.  V poslední době  významně vzrostl počet domů se zvláště pohodlným a luxusním interiérem v místech odkud je z terasy vidět daleko na moře, případně jiné  objekty  jsou postaveny uprostřed ovocných  sadů nebo vinic.  Letoviska patří mezi nejlépe vybavená a zákazníci zde najdou vše, co je zapotřebí pro letní dovolenou.  Letní sezóna mobilizuje síly zdejších podnikatelů, kteří nabízí služby v pohostinství i v cestovním ruchu. Co bychom mohli doporučit?  Jenom návod na prohlídku památek v Římě by zabral několik stránek.  Za zmínku stojí i Vatikán nebo  řada náměstí, kde potkáte návštěvníky z celého světa.


Itálie však není pouze Řím.. Tuto zemi zdobí i další perly.  Neapol, jedno z větších měst Kampánie je samo o sobě pojmem.  Dlouhý úsek pobřeží tohoto regionu  je poset  řadou  letních osad a pláží. Od neapolské zátoky přes Salerno až po Golfo di Policastro  mají REKREACNIDOMY.cz připraveny letní objekty, které poskytují  přístřeší svým návštěvníkům.  Domy v tomto regionu jsou vybaveny bazény, zahradním nábytkem grilem a řadou dalších  zařízení, která zpříjemňují  dovolenou. REKREACNIDOMY.cz si jsou si vědomy toho, že pouze kvalita může ovlivnit rozhodnutí pro některý dům nebo apartmán z našeho katalogu.  Atmosféra jihu na vás zapůsobí na každém kroku.  Ve stínu na lavičce podřimuje majitel obchůdku, jinde je zase slyšet  radostný křik dětí dovádějících v bazénu  a nakonec vás zaujme hlas houslí, který vychází ze dveří  kavárny v sousedství kostelíka. To bývají typické scény italského jihu.

V oblastech od Apulie přes Basilikata až do Kalábrie  se dostáváme na jihovýchodní a jižní pobřeží poloostrova.  Tady nás čeká opravdová jižní atmosféra se všemi zvyklostmi a předsudky.  Co však zajímá návštěvníky, je moře a pláže. Tady je to správné místo, kde moře hraje všemi tóny modré.  Příroda dává najevo svoji dravost, hýří barvami a  velkoryse rozdává svoji krásu.  Pro všechny, kteří  chtějí strávit dovolenou v blízkosti starých kulturních památek,  často uprostřed   přírody a přesto v pohodlí  velkoryse vybaveného domu  je  tato oblast tou nejlépe zvolenou.  Naši zákazníci  se každoročně zajímají právě o takové prostředí, které jim poskytne nejen ideální podmínky pro letní dovolenou, ale touží současně i po poznávání tradic a zvyků, které  se  již zvolna vytrácejí.
Jen  nedaleko od pevniny  na ostrově   Sicílie   mají  REKREACNIDOMY.cz  možnost nabídnout  těm, kteří  touží po zvláštnostech  své pohádkové letní  apartmány a domy. Sluncem zalité terasy poskytují vyhlídku na  jiskřící se hladinu  moře,  večer nabídnou  příjemné posezení u poháru zdejšího vína. Sicílie  hrála již v daleké minulosti důležitou roli v námořním obchodě,  často se stala i cílem nájezdů  pirátských lodí nebo obětí  mořských bouří.  


Žádná moc však tomuto ostrovu nevzala jeho krásu a pověst.  Malebné zátoky skryté před větrem,  neuvěřitelné průzračné moře a  mírné klima. To jsou hlavní důvody, pro které sem každoročně zamíří i ti, kteří si svoji dovolenou  vybrali v některém z domů na stránkách REKREACNIDOMY.cz. Vily a apartmány  poskytují dostatek prostoru,  jejich vybavení odpovídá  vkusem i kvalitou  představám o příjemně strávené dovolené.

Západně   od   pevniny   se v moři jako perla třpytí jeden z větších ostrovů Středozemního  moře. Ostrov,   kterému   vévodí   známý maják střežící bezpečí  lodí.  Ostrov, který  nabízí nekonečné pláže pod modrou oblohou, křišťálově čisté moře a  pestrou  přírodu. Není pochyb o tom, že by někdo neuhodnul, že jde o ostrov  Sardinie.   Tento ostrov byl vždy pojmem luxusu, pohodlného  ubytování na vysoké úrovni a v neposlední řadě rovněž oázou milovníků vybrané kuchyně.  A víno?  Zkuste sami. Dopřejte si  některou z nespočetných rybích specialit  pod střechou zahradní restaurace,  nechte si nabídnout  fantastickou zmrzlinu a své posezení korunujte  šálkem kávy, kterou umí jenom v Itálii. REKREACNIDOMY.cz  nabízí na tomto  ostrově  domy s výhledem na západ slunce, apartmány, odkud můžete během okamžiku   sejít na některou z promenád lemovaných palmami.  Tady přestanete vnímat čas. Teprve REKREACNIDOMY.cz vám poskytnou to, co hledáte - služby, které prověřili již tisíce zákazníků před vámi.

 

Rekreační domy v Itálii - co třeba Kalábrie? >>.

Domy s bazénem

Ubytování v rekreačních domech s bazénem
Saint Cyprien Plage
Osob: 6
Tulette
Osob: 8
Mouleydier
Osob: 4
La Colle sur Loup
Osob: 12

Last minute nabídky

Last minute rekreační domy
Blåvand
15.11.2016 - 19.11.2016
4.828 Kč
Playa Paraiso
19.11.2016 - 27.11.2016
6.510 Kč
Thurø
12.11.2016 - 19.11.2016
8.542 Kč
Outrup
20.11.2016 - 27.11.2016
7.234 Kč
Oresi